Lady Stella

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Natura Vita szőrtüszőgyulladést gátló krém a Lady Stella gyártmánya. Minden bőrtípusra, gyantázás, borotválás, epilálás után. Hónaljra, bikinivonalra, bárhová.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Régen a Veetnek volt egy nagyon szuper szőlőmagolajos kréme, szintén szőrtüszőgyulladásra. Sajnos valahogy eltűnt a piacról..mivel a problémám ettől függetlenül megmaradt, keresnem kellett egy másik terméket.

Nem sokféle ilyen típusú terméket találtam, úgyhogy ez volt az első, amire cseréltem. Nem bántam meg.

Azt nem merem állítani, hogy van olyan jó mint a Veet kréme volt, de közvetlenül szőrtelenítés után (borotválkozom csak, mert epillátor után gyulladnak be csak igazán a tüszőim), egyből felviszem a bőrömre. Jól esik, ahogy hűsít, és tényleg hatásos, ha ez a lépés nem marad ki szőrtelenítés után. Nagyon ritkán egy-egy tüsző be tud ettől függetlenül is gyulladni, sőt ha kicsit csalok és nem szőrtelenítek (a téli időszakban) minden héten, akkor inkább elő jön a probléma, viszont ha rendszeresen heti 1-2 alkalommal is megteszem, és a krémet is használom, nincs ilyen gond. Úgyhogy jó kis kence :)

A bőr szárazságon is segít. Az állaga kicsit zsírosabb és ezért nem szívódik be olyan rettentő gyorsan, de nem kell a végtelenségig várni, és persze nem kell belőle nagyon sokat sem használni. Én csak a szőrtelenítés utáni egy-két nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

miele

2019. február 12.

Nekem nagyon sokat segített. Borzasztó érzékeny a bőröm, úgyhogy a szőrtelenítés egy igazi rémálom, de ha ezt használom, akkor nem jelentkezik gyulladás. Emellett nagyon puhává teszi a bőrömet, ami egy plusz piros pont ennek a terméknek. Ár-érték arányban teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Monika212121

2018. augusztus 10.

Sajnos nekem nem segített.
Kisebb gyulladásokra lehet, hogy jó.
Túl kicsi a kiszerelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Sajnos nekem nem segített.
Kisebb gyulladásokra lehet, hogy jó.
Túl kicsi a kiszerelés

Narbeleth

2018. március 3.

Nem csodaszer, de rendszeres használat mellett azért kifejezetten javít a helyzeten. Az én bőröm nagyon érzékeny, mindentől (borotva, gyanta, epilátor) begyullad, szőrbenövésem lesz, de ez jelentősen csökkenti a viszketést és a gyulladást is. Az ára egyáltalán nem vészes, jók az összetevői. Én lejárat után is használtam már, se az állaga, se a szaga nem változott, szóval sokáig jó is. Egyébként még úgyis lassan fogy, hogy naponta kétszer használom, nem kell belőle sok.
A bőrgyógyász anno azt mondta, hogy csak a gyantázás+hintőpor kombót ajánlja, annál rosszabb még sose volt (begyulladt a hónaljam és napokig fájt), végül a borotva+ez+hintőpor jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

ddori25

2017. május 11.

Imádom!! Egy igazi csodaszer számomra! Először a dm-ben vettem, és még ki sem fogyott, akartam venni a következőt, mire közölték hogy már nem árulják... A neten megtaláltam szerencsére és rögtön 3-at rendeltem, betankoltam biztos ami biztos, nehogy ne gyártsák már többet :D Főleg bikinivonalra használom, nekem az volt mindig a kritikus. Bikinit sem nagyon mertem felvenni soha, annyira csúnya (és fájdalmas) volt a bőröm minden szőrtelenítés után. Mióta ezt használom, teljesen megszűnt ez a problémám, hűsít is, nagyon kellemes. 6-ost adnék rá ha lehetne :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

SzandraNails1990

2017. január 16.

Nekem nagyon jól bevált. Kis vékony rétegben vittem fel,ha úgy éreztem irritált a bőröm. Évekig kitartott. Azt nevárjuk azért, hogy egy kialakult pattanást egy csettintésre elmulaszt,de másnapra tökéletesen leszárítja,gyorsítja a regenerálódást. Kissebb karcolásokra is használom, megnyugtatja bőrt. Annak idején dm-ben szereztem be. De mostanában nem találtam ha valaki tud valamit hol tudok venni kérem szóljon,köszönöm. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Kesudio

2016. december 11.

Nem tudom, hogy ez a régi csomagolás, vagy az új. Az enyémnek nem így néz ki a tégelye, és a DM-ben vettem. Most kezdtem használni a 3. tégelyt. Én az arcomon használom kisebb területen, így nagyon sokáig, majd egy évig elég. Az állaga kicsit sűrű, olyan, mintha egy réteget képezne a bőrömön beszívódás után, de gondolom ez a zsírosság akadályozza meg a szőrbenövést és tüszőgyulladást. Nem csodaszer, de valamit azért használ. Azért veszem újra, mert egyenlőre jobbat nem találtam, de mihelyst nem ez lesz a helyzet, lecserélem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Ryana

2016. április 14.

Teljesen hatástalan, semmit sem javított a piros pöttyökön, pedig mindennap használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Barabella

2015. december 18.

Sokkal szebb a lábam mióta használom, a sebeket is szépen halványítja, de főként megelőzi, hogy benőjenek a szőrszálak. De sajnos drága és nagyon hamar elfogy :(

Update
Nah én ezt a krémet először csodaszernek véltem. A helyzetem borzalmas volt, akármilyen szőrtelenítő módszerrel próbálkoztam benőttek a szőrök óriási piros gyulladások keletkeztek tiszta pötty volt a lábam vállalhatatlan volt. Nyáron szégyelltem rövid nadrágot venni, volt hogy korrektort kellet rátennem hogy javítsak a helyzeten. Viszont elkezdtem ezt a krémet használni és egy idő múlva eltűnt a probléma el sem hittem. Elfogyott a krém nem vettem újra, hogy úgyis tél lesz nem fogom annyit mutogatni a lábam. Most hónapok óta nem kenem vele a lábam és semmi nyoma szőrbenövésnek. Elkezdtem gondolkodni, hogy tényleg megszüntette egy életre a problémát egy tégely? Rájöttem, hogy ezzel egyidejűleg elkezdtem szedni az omega3-t, aminek köztudottan bőrjavító hatása van és azóta is szedem. Én úgy gondolom, hogy nekem ezek együttesen szüntették meg a problémát egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Update

mujerconfused

2015. augusztus 24.

Sajnos nekem sem használt semmit, se a gyulladást nem csökkentette, se a szőrbenövést, pedig radíroztam is mellette. Annyi "pozitívat" tudok mondani, hogy nem rontott a helyzeten és egy kicsit tényleg hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.