Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A fokozott faggyútermelés következtében kialakuló pattanások, aknék, zsíros, korpásan hámló és viszkető bőr kezelésére. Hatóanyagai a bőrpuhító urea és a fertőzésgátló, gombaölő hatású ausztrál teafaolaj bizonyítottan hatásos alternatív kezelést nyújtanak a kellemetlen tünetekre.
Rendszeres használata mentesíthet a hámló, viszkető, vörös foltoktól. Színezék és illatmentes! A termékben lévő hatóanyag intenzíven érződik, de a bőrre kerülés után átütő illata rövid időn belül elmúlik.

Kiszerelés: 100 ml

Nickykee

2014. október 13.

Nekem egy másfajta csomagolásban van meg, de szerintem ugyanaz, biztos megújult. Nekem semmi extra hatása nem volt, most fog elfogyni a tubussal. Sajnos nem tapasztaltam semmilyen pozitív hatást. Az "illata" nagyon erős, mondhatni büdös, de tényleg hamar elillan, ha használna, akkor ez egyáltalán nem gátolna az újravásárlásban. De így biztosan nem fogom megvenni újra, bár összetevők és ár alapján elég jónak tűnt, ezért is választottam. Kár, hogy csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Rure90

2014. július 28.

Az eladó rábeszélt, hogy csodát fog tenni, sokan jelzik vissza, hogy milyen tökéletes. Hát, nekem nagyon nem volt az. Sokkal rosszabb lett a helyzet az arcomon, mint volt. Hámlott tőle az arcom, közben zsíros is lett, és tele lettem (még több) pattanással.. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Judittttt

2014. március 17.

Nekem nagyon bevált a cucc. Tudni kell, hogy nekem 15 éves korom óta semmi nem rakta rendbe tartósan az arcomat. Semmi. Nem volt soha durva a helyzet nagyon, de mindig fényes volt az arcom, és mindig volt valahol pattanás meg heg, nem volt olyan h ne lett volna. Most vagyok 21 éves ... és ami igazán bevált - az egészségesebb táplálkozáson és a hús abszolút mellőzésén kívül - a kevesebb több csodálatos elve. Már jó ideje csak micellás vagyhab állagú sminklemosót használok illetve ezt a hidratálót. Nincsenek pattanásaim, nem fénylik a bőröm, elégedett vagyok, végre, egyszerűen szebb a bőrképem. Biztos vagyok benne hogy ennek a krémnek is szerepe van benne, már úgy értem ez önmagában nem öli a pattanásokat de végre a bőrtípusomnak megfelelő hidratálót használom. Olcsó, hatékony, nagy kiszerelés, ajánlom mindenkinek, úgy, hogy nekem igazán érzékeny, folyamatosan kipattogó bőröm volt mielőtt ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

shadow06

2014. március 4.

Nekem nagy csalódás volt, iszonyatosan zsíros lett tőle a bőröm, rögtön a felkenés után, még akkori s ha csak egy egészen picit kentem fel belőle. Emellett pattanásokat is okozott..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 4.

beautymaniac

2013. szeptember 20.

Valóban jót tesz a pattanásos arcbőrrel, megfelelő arcápoló termékek használata mellett. Zsíros bőrűeknek nagyon hatásos, nem zsírosítja az arcbőrt. Erős mentolos illata van, de gyorsan elillan. Az ára nagyon jó, sokáig kitart egy kiszerelés, mivel csak egészen keveset kell belőle használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

szidury

2013. július 14.

Teljesen rendben van ez a krém, most nyárra nagyon bevált, valóban hozza amit ígér, nekem a hámló részeket is megszüntette, ár érték arányban kíváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Macilány

2013. február 11.

Kb. 5-6 tubussal elhasználtam belőle már. Kellemes használni a mentol tartalma miatt. Friss és üde érzést ad. Jól hidratál és valóban megszünteti a viszkető érzést. Herbáriában vettem kb 900.-ért. Sokáig elég,alapozó alá is ideális, rosszat nem tudok róla mondani, de nem csodaszer, mivel a pattanásokat nem tünteti el önmagában, de a leírásban ígérteket beváltja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Hidratálók: Urea