Lady Stella

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

6vilag

2018. szeptember 5.

Hát, volt idő, mikor használtam, és hitegettem magam, hogy jól működött. Szinte minden este kentem a kezem vele.
Ma már tudom, hogy nem csinált ez ló...rt sem. Tök felesleges volt, sőt még az ettől sokkal jobb krémek sem értek semmit. Pár foltot le kellett égetni, mert olyan mélyen voltak... mit is kezdhetett volna ez velük?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

vnagy7

2016. október 27.

Várandósság után nem akart halványulni az arcomon jól látható májfolt. A legnagyobb nyári napsütéskor kezdtem el használni, 2 hét alatt már csak körvonalai látszódtak az addig vállalhatatlanul csúnya foltoknak. Hidratáló krémként is maximálisan megállta a helyét. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

erikag23

2015. november 26.

Vannak szeplőim, ezért vettem meg. Ott annyira nem vettem észre pozitív hatást, ellenben képzeljétek halványította a terhességi csíkjaimat!!! Ráadásul tényleg baromi jól hidratál, és nagyon kevés elég belőle. 4 csillagot simán megkapja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

agnes29

2015. április 30.

Sajnos nekem nem vált be a krém, foltjaim nem halványultak tőle szeplőim viszont nincsenek lehet hogy szeplö ellen jó de màlyfoltra semmi féleképpen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 30.

mrs.imperator

2013. október 3.

A vállamra használom szeplőkre, nyáron elég sok kijön, valamint az arcomon egy kis foltra ami születésem óta ott van. Bár az más kategória, de örülnék ha kissé halványítaná. 1100 körüli az ára de nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

györgyi22

2013. március 9.

Nagyon szépen halványítja a szeplőimet és jól hidratál egyik kedvenc krémem. Nagy előnye ha nyáron használom nem izzadok alatta és nem olvad le rólam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Sparklepony

2012. október 18.

Nekem nem voltak májfoltjaim, kamaszkoromban vettem azért, hogy általánosságban fehérítsem az arcom, mivel az volt a rögeszmém, hogy mivel télen csak az van kint, hiába kevés a napsütés, nem tökéletesen olyan a bőröm, mint máshol :D Hidratált, nem ártott, de sajnos pont csak a szeplőimet sikerült kiirtani vele. Az viszont, hogy én nagyonnagyonhülye voltam, nem a krém hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

j.timea

2012. március 19.

Sok mindent kipróbáltam már a foltjaimra, többek között ezt is. Egy ismerősöm ajánlotta, mert elmúltak a szeplői tőle. A májfoltjaim nem halványodtak, hanem sötétedtek sajnos.
A krém biztos jó, csak nem mindegy, hogy szeplőd van, öregségi foltod vagy egyéb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 19.

ancsika

2012. március 9.

Tavaly használtam.Nem rossz.Nagyon jól hidratál.Amiért megvettem,azt az igéretét félig teljesítette.Az én arcbőröm,májfoltos és szeplős is.(Nyáron katasztrófa).Már elég sok krémet kipróbáltam,de csak ennél vettem észre egy kis halványodást.Ára elég jó,olyan 1100 körűl van.Nekem egy próbát megért,de nekem több kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Torma. Hogy mi célt szolgál a kozmetikumokban arról nem igazán van információ, de minden esetre a torma olyan hasznos anyagokat tartalmaz, mint kálcium, nátrium, magnézium és C-vitamin.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.