Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   640 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit89, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arckrém 12 órás védelmet biztosít az aknés bőr számára. Könnyen felszívódik, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő, pórusösszehúzó hatású.

Rosier

2018. március 16.

Pénzkidobás volt..Igaz nem drága krém,de cserébe nem is használ semmit.
Édesanyám vásárolta nekem,mivel az utóbbi időben jócskán előjöttek a pattanásaim.
Nagyon zsíros állagú,szinte egy réteget képez a bőrön,a szagát már meg sem említem..Igaz ,ezzel még nem lenne semmi gond,inkább legyen büdös csak használjon,de SEMMIT NEM ÉR..Másnapra inkább több lett a pattanásom,és ráadásul a gyulladt,fájdalmas és nehezen kinyomható fajtából.(ami nálam nagyon ritka)

Maradok a jól bevált Aloe veránál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Pénzkidobás volt..Igaz nem drága krém,de cserébe nem is használ semmit.

Maradok a jól bevált Aloe veránál!

DawnMelody

2017. március 20.

Nem fűztem sok reményt hozzá, kétségbeesésemben vásároltam, mikor egy stresszes időszak hatására nagyon pattanásos lettem, és semmi nem akart használni. Nem mondom, hogy csodaszer, de egyből elkezdtek halványodni az előző pattanások foltjai, és az újabban előjövőket félúton megakasztotta és eltüntette. A bőröm kifejezetten matt, mióta használom, de mégsem szárít - pedig nekem hiperérzékeny bőröm van, de erre mégis nagyon pozitívan reagált. Engem meglepett, hogy ennyire működik és ennyivel szebb az arcom már most, folytatni fogom a használatát, de egyelőre nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Rebeka99

2015. május 10.

Ez a krém csak úgy mutatóban van már csak a fiókomban, néha előveszem ha a nyakamon 1-2 piros volt felbukkan, és akkor nyomkodás után ráteszem mert legalább fertőtlenít, de amúgy semmit nem tesz vele. De tényleg semmit, ilyennel én még nem találkoztam. Csak azért nem idegesít, mert alig volt 400-500 forint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

SuperHiro

2015. február 6.

Gyerekek nálam ez a cucc egy hatalmas NOPE! Iszonyú zsíros krém, ennek ellenére semmit sem hidratál, sőt talán mintha szárítana is. Viszont a pattanásokkal nem csinált semmit sőt inkább rontott, mintsem javított volna a bőrömön. Ráadásul iszonyú ragacsos utóérzetet hagy maga után. Azt a pár forintot sem éri meg, amit adtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

onessin

2013. március 23.

pár éve karácsonyra kaptam:) elég kínos ajándék, de örültem neki, mert azért jól jön ez még akkor is, ha már nem vagyok tini:) szerintem nagyon jó kis szer, leszárítja a pattanást, mást nem is várunk tőle! többet tud, mint a fogkrém, az biztos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

razizisister

2012. december 2.

zsíros krém, inkább éjszakára használom, és vékonyan kenem fel, eddig nekem nem lett tőle pattanásosabb a bőröm, bár az enyém annyira nem is vészes, inkább tesómnak vettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

trudee

2012. november 11.

zsíros krém, tolakodó a szaga is (pont ugyanolyan mint a stella száraz samponé), 2 használat után feladtam, ettől csak rosszabb lesz az arcom... sminkletörléshez azért elhasználom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Dynu

2012. október 2.

Furcsa szaga van és nem jó semmire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Furcsa szaga van és nem jó semmire!

simanviki

2012. július 6.

Utáltam, semmire se volt jó. :( Ha lehetne, nulla csillagot adnék rá. Az egy csillagot csak az ára miatt kapja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

judit89

2012. május 31.

Nekem nem vált be. Nagyon zsírosodott tőle a bőröm és még több pattanásom is lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Sulfur
Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.