Lady Stella

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

6 g

Gyulladáscsökkentő,szabályozza a faggyútermelést,tisztítja és összehúzza a tág pórusokat,gátolja a pattanások kialakulását

Csodálatos bőr 10 perc alatt - próbálja ki Ön is!

A Lady Stella arcmaszkok természetes,natúr alapanyaga a tengeri algából nyert alginát, mely hidratálja,regenerálja és azonnal bársonyossá teszi a bőrt.

Kíméletes arcmaszk, mely a bőrtápláló algináton kívül a teafaolaj és kaolin értékes hatóanyagait tartalmazza. Szabályozza a bőr faggyútermelését, gyulladáscsökkentő hatású és segít az elhalt hámsejtek eltávolításában. Gátolja a pattanások, mitesszerek kialakulását. Tisztítja és összehúzza a tág pórusokat, nyugtató hatása biztosítja az egészséges bőr helyreállítását.

Zsíros, problémás, gyulladásra hajlamos bőrre ajánljuk.

Használati javaslat:a por állagú maszkot keverje össze csomómentesen 15-20 ml langyos vízzel, majd azonnal egyenletes rétegben kenje fel a megtisztított bőrfelületre. Gumivá szilárdulása után (6-10perc) egybefüggően húzza le. A túlszáradás bőrpírt okozhat. A szépségmaszk hatását fokozhatja, amennyiben bőrtípusnak megfelelő szérumra keni fel a maszkot. Az egy adagos kivitel az arc és nyak területére elegendő. Kerülje a szem környékét.

Riccah

2018. március 20.

Kipróbáltam... Semmi változást nem vettem észre, csak annyit talán, hogy a pénztárcám karcsúbb lett. Nem tudom, lehet, hogy huzamosabb ideig kéne használni, de inkább más módszerekkel próbálkozom tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

LegallyBlonde

2016. november 6.

Hol is kezdjem? Csak azért nem adok 1 csillagot, mert azért azt nem állíthatom, hogy semmit nem csinált, valamennyire összehúzta a pórusaimat. Ugye tisztító hatást ígér, meg pórus összehúzást. Tény, hogy valamennyit összehúzott a pórusaimon, - arctisztítás után használtam, gondoltam mennyire jót fog tenni a szétnyomkodott arcomnak...hát nem - de pont annyit, amennyit bármelyik más ezt ígérő maszk is, még a 15 éves korom óta használatos lehúzhatós uborkás arcpakolásom is. Viszont utóbbit felkenem, miután egy mozdulattal kinyomom a tubusából, kb 20 perc alatt megszárad és tényleg egy az egyben letudom húzni, az eredmény pedig összehúzott pórusok és puha-hidratált bőr. Na ehhez képest ez a Lady förtelem amit tud, az minimális összehúzó hatás ( messze nem ájultam el az eredménytől ) e mellé szárít ( nem győztem utána kenni a hidratálót, de még ez lenne a legkisebb gond ) és másnapra is még hosszan tartó pirosságot garantált.

Alapvetően nem vagyok oda azért sem, hogy kutyulgatni kell mielőtt felviszi az ember lánya az arcára, de boldogan véghez vinném ezt a plusz pár perces macerát, ha kapnék érte, valamiféle extra hatást , de nem, hogy extra hatás nem volt, de még egy jó átlagos közepes sem! ... Ráadásul mindent az előírásnak megfelelően csináltam, mégis egy nehezen kikeverhető csomósodó kencét kaptam, amit egyenletesen felvinni az arcbőrre lehetetlenség volt, mindenhol ilyen csomók voltak a fejemen. Lehúzhatós meg pont semennyire nem volt, konkrétan 5-6db nedves törlőkendővel vakartam le a fejemről kb 1.5 cm-es darabokban ( talán, ha a kikeverést optimálisan csináltam volna, nem pedig az előírásnak megfelelően, akkor lehet, hogy a megszilárdulás-leszedés egy fokkal könnyebb lett volna ),

Ha valaki mégis úgy dönt, hogy megpróbálkozik vele, akkor azt ajánlanám, hogy az előírással ellentétben a 15-20ml langyos vízhez ne az egész tasaknyi port öntse hozzá, hanem kb a fele port 15 vagy annál picit kevesebb vízzel, akkor talán lehet olyan állagú kencét kikeverni, amivel dolgozni is lehet, plusz a másik felét nem kell kidobni ( én ugye az egész zacskót bekevertem, lehetetlenség volt az egészet felvinni,de ha akartam se tudtam volna, mert mire mondjuk második rétegként felvihettem volna, összeállt egy nagy darab zselévé). Biztos, hogy nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Birkin22

2016. április 30.

A pattanásokon tényleg javít, de macerás elkészíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

A pattanásokon tényleg javít, de macerás elkészíteni.

kvitta.girl

2015. február 10.

Hát ez hullámzó egy kapcsolat volt ez a fél óra míg használtam, el is mondom miért. Alapból nem olvastam el, ha tudtam volna hogy por meg se veszem, így bosszankodtam mit használjak hozzá de megoldottam. Nos keverésnél olyan volt mint egy szőkítőpor, de hiába kevertem darabos és híg maradt pedig azt írta a csomagolás hogy rögtön kenjük fel a gumis cuccot a fejünkre, nos mondom ezt elcsesztem de azért felkentem. Aztán kezdett is száradni, szép hófehér lett a kék darabos trutyiból,fele nekem is a lefolyóba végezte mert rengeteg, de aztán még egy bosszankodás rámtört hogy még életembe egy lehúzható maszk nem húzódott ennyire,nagyon kellemetlen volt, 20 percig hagytam rajta végén már kicsit pánikszerűen kezdtem el tépni mert annyira fullasztó érzés volt a bőrömnek mintha széttépnék. Aztán itt jött az utolsó idegeskedésem, nekem aztán nem jött le egybe, teljesen olyan volt mint a papír mikor megszáradt, és pici darabokra jött le, de azt is marha nehezen de nem bírtam 20 percnél tovább elviselni, így a végén teljes erővel dörzsöltem nedves törlőkendővel hogy megszabaduljak tőle kétségbeesetten.
Na aztán itt jött a pozitív,mert kezdeti bőrpír után hihetetlen puha lett a bőröm, pórusokat minimálisra összehúzta,nagyon egységes lett a bőröm. Még vőlegényem aki semmit nem ért a női kencékhez is megjegyezte "milyen más a fejed"-mosolyogva-,nos nála ez bók akart lenni :D Majd puszilgatott hogy milyen puha a bőröm és puszilnivaló :) Nos örülök hogy őt is lenyűgözte, engem is a hatása, így ha felkészülök egy új ráérős estére újra fel fogom kenni és újra fogom vásárolni, ezúttal kevesebbet keverek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

rohodi.mariann

2013. április 25.

Már túlestem a dolgon!
Nekem 1 csomag 4 alkalomra lenne elég. A fodrász kellékes nőci mondta hogy a fele bőven elég egy alkalomra. Hát én a felét kikevertem de annak a fele bőven elég volt és így hát a másik fele a WC-ben landolt (sajnáltam is). A hatása: Érzékeny bőröm nem bántotta, radírozás után tettem fel kb: 10-15 volt fent, ahol nem kentem elég vastagon ott kaparni kellett. Az államról pár miteszert kihúzott, összehúzta a pórusokat, kellem érzést hagyott maga után, nem szárított, nem irritált.
és reggelre nem úszott a fejem zsírban. Én megelőlegezem neki az 5-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Már túlestem a dolgon!
és reggelre nem úszott a fejem zsírban. Én megelőlegezem neki az 5-t.

ágica

2013. április 25.

Nekem ez is nagyon bejött. A hatás itt is azonnal szembetűnő és gyors.A pórusokat összehúzza, a bőrt és bőrszínt egységesíti, tisztítja a bőrt, talán a gyulladást is csökkenti egy picit, bár nekem nincs sok ilyenem szerencsére. A 10 percet komolyan kell venni, így semmi irritációt vagy szárítást nem tapasztaltam. Könnyen le lehetett húzni, kivéve ott, ahol vékonyabbra sikerült felkennem. Sajnos ennek a kikeverése annyira nem könnyű, nekem kicsit darabos maradt. A mennyiség sajnos picit kevesebb, mint az ananászosnál, de ez is abszolút újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Cipriana

2013. január 22.

Kipróbáltam, bennem nem hagyott maradandó nyomot. Egynek elmegy, de ügyesen kell kikeverni, nekem sajnos kissé darabos maradt. Hatásfokát nézve nem rossz, de vannak azért ennél sokkal jobb maszkok is. Hármas(ka), leülhet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

lovely

2012. december 21.

Épp most vakargattam le magamról. A felét kevertem be csak és darabos is lett, és be is repedezett. De szerintem így is hatásos volt. Érzem, hogy az arcom puhább, a pórusaim az orromnál, államnál kitisztultak. Kicsit kipirosodott a bőröm. Jó érzés, ahogy bizsereg a bőröm, tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

kim88

2012. december 3.

nekem nagyon bejött így elsőre. 15 perc alatt megszáradt, szinte egyben húztam le az arcomról. a pórusokat összehúzta. semmi pirosság utána, nagyon elégedett vagyok! 5 csilli

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

bvlgari001

2012. augusztus 29.

Kétszer vettem, elsőre sikerült megcsinálni, de akkor is darabos lett, viszont akkor tényleg éreztem némi hatását, összébb húzta bőrömet. Gondoltam azért lett darabos, mert nem igyekeztem eléggé és a víz hőmérséklete nem volt jó, ezért elkezdett megszáradni kikeverés közben.
Másodjára pedig totál összeállt a tálkában, pedig gyorsan csináltam, fel se tudtam kenni. Nagyon elkeseredtem, pedig sokat vártam tőle. Inkább nem veszem újra, nem akarom többször elrontani és kidobni a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Színezékek: Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Kaolin 0 0