Lady Stella

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: lilkatinka, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajregeneráló fényszérum lenmag olajjal

• többfunkciós felhasználás: alkalmazható száraz/nedves hajra és hajfestékbe keverve (2-5 cseppet)
  • fényessé, ragyogóvá, egészségessé varázsolja a hajat
  • ápolja, regenerálja a töredezett hajvégeket
  • hajfestésnél csillogóvá teszi a hajszínt és óvja a hajat a kiszáradástól

sophialeslie

2020. június 11.

Legjobb! Gyönyörűen csinálja, amit kell, az illata is nagyon finom! Évek óta használom, és a hatása miatt csak 4 havonta kell vágatni a hajam végéből. Sokáig kitart egy üveg. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Bonnieoo7

2020. február 18.

Konkrétan az ollótól mentette meg a derékig érő hajkoronám! Már úgy volt, hogy le kell vágni, mivel egyik reggelre úgy nézett ki, mintha tincsenként feltupírozták volna a nagy nyári melegben. Bármit csináltam sehogy sem jött helyre az addig viszonylag problémamentes hajam. Aztán 1,5 év szenvedés után a fodrásznál láttam meg... rendeltem és most fog elfogyni 1, 5 év után, pedig Anyuval feleztem.
Újra és újra be kell szereznem, mert ha néha kihagyok 1 használatot a rőzsém máris partra vetett halként kornyadozik. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Orsyka9205

2019. október 22.

Az eladó ajánlotta egy drogériában, és szuperül bevállt. Két pumpálásnyit használok minden hajmosás után. Már fél éve megvan de még a fele sem fogyott el, így nagyon megéri az árát. Puha lesz tőle a hajam, könnyen fésülhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Bandita13

2019. szeptember 4.

A legeslegjobb, amit valaha használtam!
ISteni sárgadinnye illata van, ami sokáig megmarad.
A hajam nagyon puha lesz tőle és a rakoncátlan szálakat összeszedi.
Csínján kell vele bánni és akkor nem zsírosítja a hajat.
Száraz hajvégre kitünő!
Nyáron, ha nagyon kiszárad a hajam a napozás, fürdőzés után, akkor törölköző száraz hajra viszek fel egy adagot és száradás után még egyszer.
Szigorúan csak a hajvégekre (hosszú haj esetén a teljes hossz felétől)!
Majdnem minden hajmosás után használom, ha nem felejtem el. 2,5-3 évig elég volt. Nagyon durva! Igaz én csak egy pumpálásnyit nyomok és azt oszlatom szét az ujjaimon.

Drága ugyan, de bitang sokáig jó és ezerszer „újravevős”! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

A legeslegjobb, amit valaha használtam!
ISteni sárgadinnye illata van, ami sokáig megmarad.
A hajam nagyon puha lesz tőle és a rakoncátlan szálakat összeszedi.
Csínján kell vele bánni és akkor nem zsírosítja a hajat.
Száraz hajvégre kitünő!
Szigorúan csak a hajvégekre (hosszú haj esetén a teljes hossz felétől)!

Drága ugyan, de bitang sokáig jó és ezerszer „újravevős”! <3

Juanita91

2019. szeptember 2.

Szuper termék! :) Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, és nem csalódtam. Hajmosás után törölközőszáraz hajra szoktam felvinni, az illata isteni finom, a hajamat nem nehezíti el, és szép fényes pihi-puhi tőle a hajam, imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Epcike

2018. május 15.

Fodrászkellékesben vettem, ott ajánlotta az eladó. Nagyon jó illata van, nekem kicsit dinnyés. Imádom, nagyon kezelhető lesz tőle a hajam és tényleg inkább nedves hajon alkalmazandó, pár csepp valóban elég belőle. Én majdnem 4000 forintért vettem, de ahogy nézem, sokáig elég lesz. Nálam megy az 5 csillag 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

LEva113

2018. május 6.

A fodrászom ajánlotta, már kb egy éve használom minden hajmosás után. Vizes hajra szoktam tenni, mert a száraz hajat kicsit összeragasztja ha túl sokat használok belőle. Szerintem pár csepp elég egy használatra. A hajam sokkal puhább, fényesebb, kevésbé töredezik amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Viki9727

2016. január 16.

Fodrászom ajánlotta, így vettem tőle egy üveggel. Több mint 3 hónapja használom és 1 kisujjnyi hiányzik belőle. ( hosszú hátközépig érő hajam van) Bőven elég belőle 3 csepp. Nekem nagyon rendbe szedte a töredezett hajvégeimet. Illata is nagyon finom, kicsit nekem dinnyére hajaz. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

nagyon jó az illata, kellemes, nem nehezíti el a hajat és a festékbe is szoktam tenni belőle! gyönyörű fényt ad a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Pr. Nóra

2014. november 16.

Én is nagyon szeretem, a fodrászom is ezt használlta, ezért vettem itthonra is. Ha vizes hajra kenem fel, akkor nem tapad össze úgy mintha száraz hajra vinném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice