Lakmé

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Fényvédők

• Lágy, selymes fényt adó spray.
  • Hosszantartó, finom köd spray.
  • UV, hő és színvédelem.
  • Minden hajtípusra.

Audry1

2019. szeptember 20.

Nekem fodrászom ajánlotta, mert szerettem volna egy olyan sprayt, amit a hajamra fújva olyan szép csillogós lesz tőle, mint mikor a fodrsázomtól eljövök.
Akkor még festettem a hajam, nagyon roncsolódott volt, fakó emiatt, száraz és még vékonyszálú is. Nos, minden hajmosás után megszárítottam a hajam és került rá ebből a sprayből.
Persze nem vártam olyan hatást, mint a fodrásztól jövet, de fényesebb lett a hajam az tény! Az összetevői nem túl szépek, nekem hatásos volt, ennek ellenére még maradt belőle, nem használtam el az egészet.
Nem venném újra, de mivel nekem segített a fényességén a hajamnak, megadnom a 4 csillagot. Ennek ellenére szerintem aki hajlandó várni a szép eredményre, bőven talál a piacon olyan termékeket, amik szebb összetevőkkel rendelkeznek és még árban is olcsóbbak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin