Lakmé

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eniiiii, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújult formula!

Természetes fény, bársonyos érzet, gyengéden ápolja a hajvégeket. Zsírosodás nélkül ápolja a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sunny23

2021. július 6.

Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam és sokáig nem is használtam, mert elég sok hajápolóm volt. Sajna egyik sem volt jó. Viszont ez a hajolaj és a Redken hajápolója (írtam véleményt) nagyon szépen rendbetette a hajam, ami eléggé tönkre volt. Nem kell sok belőle, így bár az ára soknak tűnik, de nagyon sokáig elég. Nekem most fog efogyni, újraveszem, biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 6.

VassFanni

2020. december 12.

Tényleg szuper. Rendbe hozta a hajam és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Tényleg szuper. Rendbe hozta a hajam és nem zsírosít.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

A fodràszomnál kérdeztem meg, hogy mi ez az olaj, olyan jó picit pasis illata van. Kaptam belőle egy kicsit és azóta már magamnak is megrendeltem. Imádom. Puha, selymes, egészséges hajvégeket köszönhetek neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

vivi54

2016. június 11.

Sziasztok! :)

Ez előtt AVON-os hajvégápolót használtam ami illatra tetszett, viszont semmit nem használt. És jött ez! :) A kedvenc fodrászkellékes üzletemben ajánlották sok-sok év festegetés után és teljesen rendbe hozta a hajam. Egyik évben lenövesztettem a hajam, hogy teljesen egészséges tincseim legyenek, most megint befestettem (nem bírtam ki :D). Egy üvegcse már több mint fél éve megvan és még mindig van belőle! Nagyon kellemes illata van, kicsit pasis, de imádom! Vizesen és száraz hajon is tökéletesen eloszlik, bőrre is jó! 4 pumpa elég a hosszú hajamra/hajvégeimre. Örülök, hogy ezt ajánlották, mindenkinek érdemes beszereznie!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Sziasztok! :)

bubamara

2016. május 13.

Szőkített, természetes göndör hajam van. A fodrászom ajánlotta. Imádom! Elég 2-3 pumpálás a félhosszú hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

pomme

2016. április 12.

Nagyon hatásos, ha nem elég a balzsam a hajamra, akkor ezt szoktam még rákenni, akár szárazon is lehet, mert szépen eloszlatható. Selymes és fényes lesz utána a haj. A legfurcsább benne, hogyha a kézfejemre kenek egy kicsit, maradéktalanul beszívja a bőröm, nem lesz olajos utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

ppetru

2015. október 29.

Nekem bevált, sokkal puhább és selymesebb a hajam tőle, mióta használom. Sajna a szőkítéstől eléggé eltöredezett a hajam és alig nőtt kb 1,5 évig, de ahogy elkezdtem ezt használni, látszott is a változás. Én csak a hajvégeimre teszem és vizesen, viszont a fodrászom javasolt egy másikat, mert abban több a "tápanyag", tisztább, úgyhogy egy flakon után váltottam. Egy kenésre tényleg elég 1-2 adag, ugyanis pumpás az üveg, és szépen el lehet oszlatni, a maradékot meg bemasszírozni a praclikba :) Az illata is fincsi, szóval szerintem szuper. Csak azért adtam négyest, mert a mostani olajom hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.