Lancôme

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A Lancôme Advanced Genifique Light Pearl maszkja ugyanolyan mennyiségű Bifido-kivonatot tartalmaz, mint amennyi Advance Génifique Yeux Light-Pearl ™ közepes szérum-üvegben található. Az innovatív 360°-os hidrogél szerkezetnek köszönhetően a szemmaszk csökkenti a szem körüli ráncokat, a sötét karikákat és a szempuffadást."

KatyB

2021. január 8.

A szemmaszkot kaptam ajàndékba szempillaspirál mellé! Hát ez nekem valami csoda volt! 27 éves vagyok és szerencsére kevés ráncom van, de a szemem alatt néha száraz és van 2 csíkocskám 😏
25 percig hagytam fent és amikor levettem úgy meglepődtem, hogy kétszer is megnéztem jól látom-e az eredmènyt😃
Kisímította és feltöltötte a szem alatti részt!
Most keresgélek a márka termékei között, hátha van ez valami nagyobb kiszerelésben😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Kisímította és feltöltötte a szem alatti részt!

dlrexqs

2020. november 20.

Megint közeleg a sötét, hideg tél, a teendők egyre csak sokasodnak, a határidők pedig már a fejem felett lebegnek. Ilyenkor társul szegődik mellém a kialvatlanság, ennek folyományaként pedig a hatalmas karikák a szemeim alatt, valamint a sápadt bőr. (Komolyan mondom, jelentkezhetnék statisztának egy horrorfilmbe!)
"Kell egy kis luxus!" felkiáltással kaptam le a polcról ezt a maszkot, amivel szemben már csak a márkája miatt is hatalmas elvárásokat támasztottam, otthon aztán alig bírtam magammal, azonnal ki akartam próbálni.
A tasakban összehajtogatva lapul a maszk, amiről csak széthajtogatás után derül ki, hogy nem a szokásos szövet anyaga van, hanem kissé szilikonos a tapintása. Azt már előttem is írták, hogy bőven át van itatva szérummal, talán pont ez és az anyaga felelősek azért, hogy bár a mérete teljesen rendben van, folyamatosan csúszkálni akar. Nekem csak úgy maradt a helyén, hogy megálljt parancsoltam magamnak és 20 percen keresztül alig mozdítottam az arcizmaimat. Egyébként rendkívül kellemes érzés viselni, hűsít, de nem csíp vagy irritál. Csakhogy... a hatása. Nem igazán tapasztaltam változást a karikáim vagy a bőröm frissességét, kisimultságát illetően. Talán egy kiadós szundi többet nyújtott volna.
Erre most 2 csillagot adok. Hármat szerettem volna, tekintve, hogy nincs különösebb hatása, de nem is árt, viszont ahhoz drága mulatság (már nem is 2999 ft, hanem 3500), hogy archűsítés céljából vásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

GZsofiaG

2019. november 29.

Az egész arcra használható maszkot vásároltam. Kicsit nehéz volt felhelyezni, túl nagynak tünt, pár helyen bevágtam hogy jobban rásimuljon az arcomra.
Mivel bizonytalannak éreztem,kicsit csuszkált, ezért fekve használtam. A bőröm szépen felszívta a hatóanyagot, simának, rugalmasnak és feltöltöttnek tünt.
A csomagolásban még rengeteg szérum volt ezért ezt lezártam és még többször használtam az arckrém alá. Teljesáraon nem de akcióban fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

despoina

2019. június 22.

Ez az a termék ami teljesen felesleges a hatását figyelembe véve.
Néhány héttel ezelőtt vásároltam amikor erősen karikás volt a szemem és gyors segítségre vágytam.
Maga a maszk erősen át van itattva, igy okosan használva két alkalomra is elegendő a benne lévő mennyiség. Mivel egy szemkörnyékre irányuló termékről van szó abszurd hogy csíp és irritációt okoz az összetétel. A karikákon javított, de nem annyira mint vártam. Van ennél sokkal jobb maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Ez az a termék ami teljesen felesleges a hatását figyelembe véve.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Faex, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.