Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csalii, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó, selymes érzést nyújtó szájfény.

Lancôme Gloss In Love Szájfény - 351
Ár: 3.300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

leila0803

2016. március 10.

En ajandekba kaptam. Elotte olcsobb szajfenyeim voltak, annyira sok kulonbseget nem latok. Kicsit tartosabb es szebb. A csomagolasa szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

Nagyon sűrű ez a szájfény. Nem is túl tartós. Viselésekor olyan érzésem van, mintha folyna le rólam. Pedig csak egyszer húzom át a számon. Ha nem lenne aranyos a csomagolása és cukorkarózsaszín színe biztos nem vásárolom meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

marek.adrienn

2014. április 23.

Én egy kicsit csalódott vagyok. Mindenképp Gloss in Love-ot akartam venni, miután annyi jót hallottam róla. A 144-es Glitter Mania-t használom. Először mikor megláttam a parfümériában, beleszerettem a színébe, olyan intenzív narancsnak tűnt. Ott még igen, de mikor kiértem a természetes fényre, akkor inkább olyan korall-rózsaszín, vagy minek is nevezzem. Nekem ragacsos és sűrű és nem tart a számon, pedig nem is nyalom le. Hát nem tudom, inkább maradtam volna a Diornál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Pandácska

2013. december 20.

Pár nappal ezelőtt, a Peach Show(146) árnyalatra csaptam le. Ez egy nagyon halvány barackos szín, apró arany csillámokkal. Csodaszép! Maga a szájfény csomagolása csillagos ötös, nekem is tetszik, hogy a kinyitása gombbal történik és nem csavarni kell. Az ecsete tökéletesen illeszkedik az ajkakhoz, így sokkal könnyebb vele dolgozni, nagyon praktikus, nem tudnék egy rossz dolgot se mondani rá. Egyáltalán nem ragacsos, de tartós! Szeretnék még más árnyalatot is megvásárolni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

csalii

2013. november 5.

Még tavasszal vettem, de már a felénél tartok, félek több árnyalatot is be kell szereznem, mert egyszerűen zseniális! A csomagolása meseszép, szerintem nagyon elegáns ez a nyomógombós megoldás. Diszkrét illata van, de nem zavaró. Kissé vastag a textúrája, de cserébe rendkívül tartós, sokkal tovább bírja, mint más szájfények, a csillámok még vacsora után is megmaradnak (egyébként szépen, egyenletesen kopik). Engem a Chanel Rouge Allure szájfényre emlékeztet, hasonló a konzisztenciája és a tartóssága. Drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Emolliensek: Octyldodecyl Neopentanoate, Hydrogenated Polydecene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Silica Silylate, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).