Lancôme

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Végtelen csillogás, intenzív színek, hibátlan felvitel - hosszantartó hatás. 46 ragyogó szín, három hangulat köré csoportosítva:

• Jolis Matins: friss, természetes árnyalatok
  • Boudoir Time: feltűnő színek
  • Tonight is My Night: erős, intenzív árnyalatok

Új Lancôme Vernis In Love Körömlakk
Ár: 3000 , Eladó: pecsike
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Budapesten átvehető személyesen, de postázom is.

laanyka

2021. február 13.

Páromtól kaptam valentín napra. Cosdaszép tűzpiros, szerintem ez van a képen is. Az lakk állaga nagyon jó, gyorsan szárad, könynen felvihető, nem görcsölődik össze vissza. Az ecsete álom. Viszont nálam is előfordult, amit többen is írtak, hogy a teteje gyorsan kopkik. De egy fedólakkal ez a probléma viszonylag könnyen orvosolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

vmartika

2020. augusztus 19.

A top körömlakk! Nekem a 365 - ős pink van, imádom! Gyönyörű, egy rétegben is tökéletesen fed, legalább 4-5 napot bír!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Connie13

2018. november 30.

Sok évnyi géllakkozás után tértem át a lakkozásra, úgyhogy azért van egy szint, amit elvárok egy körömlakktól... gyönyörű színek, gyors száradás, egy hetet simán kibír, lehet többet is bírna, de addigra már akkora a lenövés a körömágynál, hogy újrakenem! Egyik nagy kedvencem! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

lauran

2017. július 30.

Nagyon pigmentált. Egy rétegben is szép, egyenletes, gyorsan szárad. Két rétegben hibátlan. Fedőlakk nélkül nálam két napot tart, úgy hogy nem kímélem a kezeim. Fedőlakksl öt nap. Tetszik és csodásak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

deezsina

2017. május 28.

Közepes tartósságú lakk, árnyalattól függően lemosás során maszatol. A felvitele nagyon könnyu, szépen lehet vele dolgozni és szabályosan, a határokra vigyázva körmöt festeni.
A fedése is árnyalatfüggő, nekem két teltebb piros lakkom is van, azok nagyon szépek, mindig megdícsérnek, amikor azokat használom, viszont a többek által említett világos pasztell szín esetében már nem volt annyira pozitív a tapasztalat, nálam 2 rétegben sem volt annyira egyenletes az összhatás.
Általában okés lakk, én mindig akciósan csaptam le rá (váci utcai Douglasban szinte mindig meg lehet kapni olcsóbban) de a nagyon magas alapára miatt lesz 4 helyett 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Joaninha

2017. január 5.

Egy ajándékcsomag része volt egy gyönyörű pasztell rózsaszín körömlakk, ami Sugar Rose névre hallgat. Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban és nem is tudom, hogy hány csillagot érdemelne. Ez a szín egy nagyon körülményes szín, volt már hasonló árnyalatom más drogériás márkáktól és azokat három rétegben kellett felkennem, hogy szép legyen a fedésük, de kész művészet volt, mert nagyon könnyen csíkozódtak. Ezt a Lancôme-nál nem tapasztaltam, elég volt 2 rétegben felkenni és nagyon szép telt színt eredményezett, továbbá nem csíkozódott egyáltalán. Astor alapra kentem fel a 2 réteg színt és Astor fedőlakkal zártam, de nem volt tartósabb, mint az Astor, Max Factor, O.P.I vagy L'Oréal körömlakkok, amiket eddig próbáltam. Ebből adódóan biztos, hogy nem adnék ki ennyi pénzt érte, ha jól tudom 5-6.000 forint körül mozog az ára, ami egy vicc. Az biztos hogy el fogom használni és ha lesz legközelebb is alkalmam csomagban hozzájutni, akkor örülni fogok, de biztos nem venném önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Stenico

2015. június 19.

Három szépséget használok ezek közül: a 'pure narcisse' és a 'miss porcelaine' természetes árnyalatokat és a 030 matt fedőlakkot, de ez utóbbit alapként. Véletlenül jöttem rá, hogy jobban mutatnak a színes lakkok és tartósabbak is, ha ez a matt réteg kerül alájuk. Amúgy tartósságban, egyenletes fedésben mindhárom jelesre vizsgázott, napokig bírják kopás nélkül. A legjobb mégis az ecset, lapos és széles - ezt valószínüleg "újra fogom hasznosítani" más lakkoknál, ha ezek elfogynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Emolliensek: Rosa Rubiginosa Seed Oil, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Octocrylene
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.