Langhaarmädchen

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Sampon szőke hajra, monoi olajjal és ylang-ylanggal. A professzionális receptúra ElaPlex-Technológiával segít, hogy a szőkített haj elasztikusabb legyen, és ellenállóbb a töredezéssel szemben.

Vegán termék.

muzli

2019. május 22.

Jól tisztítja a hajam, kellemes puha tapintású lesz. Nagyjából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Jól tisztítja a hajam, kellemes puha tapintású lesz. Nagyjából ennyi.

Strigis

Korcsoport: >54
2018. december 30.

Vékonyszálú hajam van, sötétebb hamvasszőkére festve. Az eredeti hajszínem is ilyen.Nekem bevált,a sampon jól habozott, a balzsamot kb 5 percig hagytam fent. Az eredmény: fényes kifejezetten csillogó haj, ami könnyű, jól formázható. Élénk, kicsit világosabb lett a hajszinem, a sárgás tónus eltűnt. Nekem nagyon bejött, újra veszem.Gubancolódást vagy azt, hogy szárított a volna a hajat nem tapasztaltam,azt viszont igen, hogy kicsit tovább kell fent hagyni a balzsamot.Szuper cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 30.

LillSis

2018. december 28.

Egy ideje már keresem a megfelelő sampont a szőke hajamra, de eddig csak magasabb árkategóriában találtam, viszont azok sem hozták maradéktalanul az elvárásomat. A legtöbb esetben vagy fénytelen maradt a hajam vagy a hajvégeim álltak szanaszét. Maradt tehát az általános vékony szálú hajra való samponok, amikkel maximum csak annyit értem el, hogy nem zsírosodott. :( Mikor először olvastam, hogy érkezik a dm-be ez a márka, ami ráadásul hosszú hajra van, gondoltam adok ennek egy esélyt. Kb. 2 hónapja használom és szuper!!:) Teljesen felülmúlta a várakozásaimat. A hajam puhább és fényesebb lett tőle és nekem az illatával sincsen problémám, bár gondolom az ylang-ylang miatt megosztó lehet ezen a téren a sampon. Ha az eredményt nézem, szerintem ez is megszokható, mert büdösnek azért nem mondanám. Jelenleg a 2-ik tubussal használom hátközépig érő hajamra, heti 2-3 hajmosással, szóval egészen sokáig elég. Ami negatívum, hogy valóban nem mindig habzik úgy fel, mint amennyire várnám, így kicsit többet teszek belőle, mint egy normál samponból. A hajvégeimmel nem mondom, hogy csodát tesz, de nem gubancolódik tőle, ráadásul hajvégápoló olajat szoktam használni, hogy sokáig egészséges maradjon és ne töredezzen, így ezt önmagában nem tulajdonítom a sampon eredményének. Elsőre dm márkához képest picit sokalltam az 1500 ft-os árat 300 ml-ért, de most azt mondom, nekem teljesen megérte!!! Azok az ismerőseim, akikkel ritkábban találkozom is megjegyezték a közelmúltban, hogy mennyire szép színe és fénye van a hajamnak! :) Lehet az is számít, hogy természetes szőke vagyok, de nálam nagyon működik a sampon hatása. Szerintem egy egészséges, fénylő hajnál nincs is jobb, így nagy rajongója lettem a márkának. Már csak azt remélem, hogy sokáig marad is a polcokon!!! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

canyon

2018. május 8.

.. hol is kezdjem.
Állaga rendben, illata nem a kedvencem. Nehezen habzott fel, ami igazán hosszú haj esetén nem gazdaságos. Amikor mostam éreztem, hogy "bárcsak erős hidratáló hatása lenne a balzsamnak" , mert bizony kemény, összeállt a hajam eddig. Sajnos nem várhattam a balzsamtól se csodás (arról is írok véleményt!) Alaposan leöblítettem mindent, még mindig nem adtam fel. Próbáltam kifésülni a hajam, de csak tépte .. pedig rég nem volt ilyen problémám. Hajszáritás után szállt a hajam bármihez hozzá értem. Másnapra viszketni kezdett a fejbőröm. A hajam vége gubancolódott, hiába fésültem naponta többször. Ekkor döntöttem el, hogy megmosom a hajam a jól bevált kencéimmel. Láss csodát, minden problémám megszűnt! ☺

Nagy csalódás a termékcsalád, a többi hajtípusra valót is szerettem volna kipróbálni, de köszönöm inkább nem veszem meg ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

.. hol is kezdjem.

Antioxidánsok: Tocopherol

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.