Langhaarmädchen

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Értékes olajokkal táplálja, puhítja a hajat, selymes fényt ad neki, és segít megakadályozni, hogy a hajszálak szálljanak. Vegán termék.

Rita05

2021. január 22.

A kis kiszereléshez képest elég sokáig kitart, vállig érő hajamra egy-két borsónyi bőven elég. Az illatától nem vagyok elragadtatva, a hatása is átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

eszterke12

2021. január 22.

Nem egy Aussie szintű hajolaj, viszont hozza ami elvárható tőle. Szerintem picit túlárazott a méretéhez képest, én akciósan vásaroltam, teljes áron biztosan nem venném meg. Felkenéskor picit irritálja az orromat az illata, viszont pozitívum hogy hosszútávon érzem a hajamon a tömény édes illatát (amit nagyon szeretek :D) Hajmosás után szoktam a hajvégekre felvinni, és következő mosásig(kb egy hét) megmarad a hajam puhasága tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

VickyV

2020. november 4.

Bár nálam az Aussie hajvégápolója még mindig a kedvenc, azért kipróbáltam ezt is:)
Nem rossz, picit sűrű állagú- talán egy leheletnyit lehetne folyékonyabb.
Az illata totál PlayDoh gyurmaeo😁ez nagyon tetszik!
Rossz tulajdonságot nem is tudnék mondani nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Nem rossz, picit sűrű állagú- talán egy leheletnyit lehetne folyékonyabb.
Az illata totál PlayDoh gyurmaeo😁ez nagyon tetszik!
Rossz tulajdonságot nem is tudnék mondani nagyon.

d.anett89

2020. október 17.

Ez valami csudi jó olaj. Én akciósan szereztem be pár darabot belőle. Az illata isteni, pár csepp bőven elég. Hajam végei nem szállnak, puhábbak.. Ha elfogy, újra be tárazok belőle 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

riella1994

2020. augusztus 16.

Hajmosás után, törölköző száraz hajra viszem fel, valamint szárítás után még 1 cseppet belemasszírozok a hajvégbe. Enyhe kókuszos illata van, nem tart sokáig. Szépen ápolja a hajvégeket, kevésbé töredezik, megvagyok vele elégedve. Jobban tetszik, mint a Balea-s, mert az zsírosította a hajam, de ez szépen beivódik. Ha nem találok jobbat, maradok ennél. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Virvatuli

2019. november 15.

Szeretem. Hajmosás után viszek fel egy keveset a nedves hajvégeimre, teljesen beszívódik, és puha utána az amúgy nagyon száraz hajam. Sokáig kitart ez a kis mennyiség is, és az illata is kellemes. Engem is meglepett, hogy ennyi szilikon van benne, de az általam próbált hajápolók közül ez vált be a legjobban (pedig próbáltam már egy párat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

Luna1024

2018. november 29.

Nos... Kezdeném azzal, hogy bár a hajam alapvetően egészségesnek mondható, a végei jelenleg eléggé sérültek, ráférne egy alapos vágás. Megszámolni se tudom, hányféle hajolajat próbáltam már, úgymond hajolaj-fétisem van, de erről újabban kezdek leszokni, ugyanis rendre csalódás a vége... Egyszerűen a drogériás (és sokszor a nem-drogériás) hajolajak is annyira tele vannak nyomva szilikonnal, hogy az valami botrány, szinte csak abból áll az egész termék (kis túlzással), én ezt nem tartom jó dolognak. És mielőtt valaki azt hinné, hogy démonizálom ezt az összetevőt: nem, nem így van. Csak számtalan olajat próbáltam, melyben az INCI 1. és 2. helyén ott volt valamilyen szilikon, és úgy tapasztaltam, hogy ezek az olajok nekem egyáltalán nem váltak be, egyszerűen olyan volt, mintha szó szerint SEMMIT nem kentem volna a hajamra, ami meg használt valamicskét, az is csak 1-2 napig tartó látszatmegoldást nyújtott a számomra. Ebből aztán egy idő után elegem lett, és levontam a következtetést, miszerint nekem szilikon-tartalmú hajvégápolókal nem nagyon kéne próbálkozni, ha nem szeretném, hogy pofára esés legyen a vége...
Aztán egyszer beszabadultam a DM-be, és sajnos elcsábított az iszonyú cuki csomagolás, szóval a kosaramban landolt... Viszont azt kell mondjam: a szilikonnal telenyomott hajvégápolók közül, amiket eddig próbáltam, még ez bizonyult a leghasználhatóbbnak. :) Szkeptikusan rákentem egy keveset a hajvégeimre, amitől azonnal puhább, fényesebb és selymesebb lett a hajam. A hatása a következő hajmosásig kitartott, nem tapasztotta össze a tincseket, nem volt zsíros hatása, és nem nehezítette el a hajamat. Csodát azért nem tett, a törött hajvégeket természetesen nem tapasztotta össze (bár azokon csak az olló segít), viszont ártani nem ártott, sőt bizonyos mértékben még hatásosnak is bizonyult. Aranyos a csomagolás, az árát viszont én is sokallom. Az illata elképesztően fincsi karamellás-vaníliás, nekem szinte egy az egyben a Balea Oil Repair hajolajét hozza, amit régebben imádtam. :)
Újabban VÉGRE rátaláltam arra a hajvégápolóra, ami tényleg működik (pár csepp csipkebogyó- és szőlőmagolaj, ennyi :D), az ilyen drogériás olajokról meg a már említett okok miatt lemondtam. Viszont ha épp utazok valahova, és nem szeretnék sok cuccot vinni, lehet, hogy újraveszem ezt a kis cukit, mert irtó kis helyen elfér, és nem kell belőle sok, tehát nagyon pratikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

CeCeDrake

2018. június 9.

Nekem nincs bajom a szilikonnal, de biztos vagyok benne, hogy aki nem nézi meg itt vagy a boltban a csomagolást, bizony csalódást fog okozni neki.

Átlagos szilikonos hajápoló. Nagyon túl van árazva!!!
Egy 92 vagy 100 ml-s (olyan, ami tényleg jó és nem vernek át, hogy szilikonos vagy sem, nem csak nagy betűkkel a VEGÁN van ráírva) hajápoló olaj átlagosan 3000 Ft. Ami azt jelenti, hogy 600 Ft-ra jön ki a 20 ml és az összetevői is szebbek. A többi dm sajátmárkás hajápolóhoz képest is túl van árazva, hatásügyileg meg semmivel nem nyújt többet azoknál!

A cuki csomagolás drága. A vegán felirat drága. Ennyi. A hatása meg a Balea hajolajat sem közelíti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Átlagos szilikonos hajápoló. Nagyon túl van árazva!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol