Langhaarmädchen

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Mattító hatású, frissességet adó szárazsampon. Vegán termék.

turquoise_pianist

2019. augusztus 24.

Jöttem kicsit javítani a renoméján, mert csak miután megvettem olvastam itt a véleményeket, és hát bizony jópár hétig nem is mertem használni, hátha én is úgy járok, mint itt sokan. :D Szerencsére az enyémmel nem tapasztaltam, hogy csak a hajtógáz jönne belőle, hatásra közepes. Nem hagy látható fehér réteget, ez tetszik benne, viszont max. 1 napig látványos a hatása, utána muszáj hajat mosni. Az ára az átlag drogériás szárazsamponokhoz képest okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Iminbeauty

2019. június 24.

Igazi közepes választás, mind ár, mind eredmény tekintetében.
Semmi extra hatás, nagyjából frissebbnek tűnik a haj, de alig érezhetően, a hajtövet nem emeli meg, viszont cserébe nem hagy hatalmas fehér foltokat sem a hajon. Valóban matt hatást kelt a hajszálakon, de ez nem azt jelenti, hogy úgy tűnik épp most mostad meg.
A szaga erős, de kellemes.
Közép árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Igazi közepes választás, mind ár, mind eredmény tekintetében.
A szaga erős, de kellemes.
Közép árkategória.

ZoeEvans

2019. május 13.

Egész jó szárazsampon. Én szinte csak a frufrumra használom, jól bevált. Az illata kicsit erős. Használtam már ennél sokkal rosszabb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Dortya

2019. április 21.

A csomagolás miatt vettem meg, de annyira nem ájultam el tőle. Mikor felviszem a hajamra még úgy-ahogy látom a változást, de 1-2 óra múlva olyan mintha nem is fújtam volna rá :\

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Beresnetikva

2019. március 13.

A csomagolasa irto aranyos:)
Sos kellett vmi igy csak lekaptam a polcrol,utana olvastam a velemenyeket amig elkezdtek aggasztani de kiprobaltam nekem jol jon belole a cucc a dolgat is jol vegzi. Az illata kicsit tomeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

A csomagolasa irto aranyos:)

Mano1234

2018. december 18.

Hát ez tényleg szörnyű. Csak minimális cucc jön ki belőle, kb a felét ki kell fújni hogy valami hatása legyen. Teljes pénzkidobás, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Feherzsofia

2018. október 28.

Meg ne vegyétek! Félig van de csak a gáz jön belőle. Gyatra minőség aranyáron. Szerintem az összes hibás....:( miért nincs negativ értékelés? Az egy csillag minek szól itt vajon?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

ddorcsii

2018. október 28.

Iszonyatosan dühös vagyok! És gyanítom szerencsétlen is......nekem nem jön belőle semmi csak a hajtógáz ami folyékony állapotban kicsapodik a hajon.....napok óta küzdök vele, mivel ma hajmosós napom volt próbaképpen kifújtam az egészet hátha a végén jön majd valami használható de nem! Levettem a polcról egy üres flakont vagy mi történt? Nem vagyok spúr de inkább az árva kiskutyáknak utaltam volna ezt az ezer forintot.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Gabriella92

2018. október 20.

Szerintem nem olyan rossz termék, az átlgostól kicsit jobbnak mondanám. Persze a batisde-ot ez sem tudja überelni, de olcsóbb alternatívának jó. Nekem nem volt semi problémám a szelepével. Ha csak kicsit zsíros a hajam, azzal elbánik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

zellerke

2018. október 20.

Komolyan mondom, ez egy katasztrófa! A csomagolása meseszép... de nagyjából ennyi a pozitívum benne. Első használatnál még teszi a dolgát, mint egy átlagos száraz sampon, de onnantól kezdve... Ismeritek az érzést, mikor reggel 5 perc alatt indulnál, gyorsan előkapod a polcról, mert jaj, de jó van itthon száraz sampon, nem leszel ápolatlan... és nem jön a flakonból a gázon kívül SEMMI! Kimostam a fújókát, a szelepet, mindent és SEMMI nem jön ki belőle!!! És ezt 2x eljátszotta velem.
Nem szeretek kidobni kozmetikai cuccot, ha muszáj elhasználom, még akkor is, ha nem éppen az igazi... de ez most a kukában landolt, pedig elvileg még több, mint 3/4-ig volt a flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol