Langhaarmädchen

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Samponok

Mattító hatású, frissességet adó szárazsampon. Vegán termék.

lZsuzsi

2020. december 19.

Kövezzetek meg, ez szerintem egy tök jó szárazsampon. A mini változata van meg, néha ha nem alszok otthon, táskába dobós darab, reggel egy pár fújás távolról a hajamra, és estig tök jól hozza a formáját. A másnap reggelt már ő sem bírja (ahogy nekem egy balea vagy batiste sem), de amiért vettem arra a célre tökély, egy napot reggeltől esig kihúz. A hajamba mellesleg könnyen bele tudom dörzsölni, nem hagy foltot egyátalán. A párom meg is jegyezte milyen jó illata van a hajamnak. Ez a mini változat is nagy nagy plusz. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Lina14

2020. június 1.

Nekem a mini változata van meg, amit az irodában tartok. Kb egy ra után el is múlik a hatása.... nos az a kevés, amit produkál. Nem igazán frissít, nem ad tömeget és nics semmi extra illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

petra07

2020. április 15.

Ez valami borzalom! Semmi nem jön belőle gyakorlatilag gázon kívül, akárhogy rázom, ellenben olyan erős, émelyítő szaga van, hogy el lehetne ájulni tőle. Legszívesebben már kidobtam volna úgy ahogy van, de mivel még alig használtam, egyelőre sajnálom. Mindenesetre biztos, hogy sosem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

szbfruzsi

2020. március 12.

Sajnos gyakorlatilag az egész üveget magamra kellett volna fújnom bármilyen eredményhez
Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Kuka

Faustine

2020. március 7.

Nem egy csoda termék, de nem is rossz. Nekem kb. 1 nappal tudja kitolni a rendes hajmosást. A kiszereléssel nem volt problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

fruzsi0105

2020. február 1.

Nem ajanlom senkinek! Kb 3-4 hete vettem 5 alkalommal hasznaltam es mar el is fogyott, ebbol latszik mennyi kell belole egy alkalommal
ahhoz, hogy elviselheto legyen a latvany. Annak ellenere, hogy rafujom a fel flakont par ora mulva olyan mintha nem csinaltam volna vele semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

schmldr

2020. január 13.

Sokat kell belőle használni, mire látszik bármi hatása. A nap második felében már olyan hatást ad a hajnak, ami erősen kívánja a mosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

dundicat

2020. január 12.

A kis változatot vettem meg, amit a kasszánál lehet kapni. Nem dobtam hátast, kb 3x használtam, eszméletlen sokat kell fújni, hogy legyen hatása. Akkor viszont fehér lesz a hajam, amit nagyjából le lehet törölni egy törcsivel (leírásban is kéri ezt a lépést), de akkor is szürkíti, fakóvá teszi az összképet. Egyébként valóban segít a zsírosságon, de szerintem nem a legjobb termék. Évek óta hintőport használok erre a célra, de mára már nem csak aranyarban lehet szárazsamponhoz jutni, ezért is szeretném leváltani (mert a hintőpor is fakítja a hajam, illetve statikussá teszi). De egyelőre nem találtam olyat, ami felülmúlna egy sima 400 Ft körül kapható bármilyen hintőport (ami kb fél évig elég).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

paranoidcat

2019. december 19.

El lehet vele lenni egy napot, de fakó, matt hajat csinál, nem dúsít, nem frissít. Tehát pont látszik, hogy hajat kéne mosnod, de elaludtál reggel. A caola hintőporos megoldáshoz képest is nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

turquoise_pianist

2019. augusztus 24.

Jöttem kicsit javítani a renoméján, mert csak miután megvettem olvastam itt a véleményeket, és hát bizony jópár hétig nem is mertem használni, hátha én is úgy járok, mint itt sokan. :D Szerencsére az enyémmel nem tapasztaltam, hogy csak a hajtógáz jönne belőle, hatásra közepes. Nem hagy látható fehér réteget, ez tetszik benne, viszont max. 1 napig látványos a hatása, utána muszáj hajat mosni. Az ára az átlag drogériás szárazsamponokhoz képest okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol