Lanolips

Ár:   £8.99   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: slytherclaw, Módosítva: 2021. február 2.

Ár:   £8.99
Kategória:   Ajakápolók

A Lanolips 101 Ointment Multipurpose Superbalm zöldalmás ízesítésű változata

slytherclaw

2021. április 6.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Rengetegféle drogériás ajakápolót végigpróbálgattam már az évek során, elégedett igazán egyikkel sem voltam, mert csak ideig-óráig adtak némi megkönnyebbülést a száraz ajkaimnak.
Kicsit ragacsos, sűrű állaga van, és nagyon kevés is elég belőle. December közepe óta használom ugyanazt a tubust, és a harmada még biztosan megvan. Általában reggel és este használom, napközben nem érzem szükségét. Tényleg hidratál, nem csak hagy egy zsíros réteget a szájon, aminek az eltűnése után az ember szája ugyanolyan száraz, mint korábban. Az íze/illata is kellemes, visszafogott.
Több változatban elérhető egyébként (én cultbeauty-ról rendeltem), legközelebb egy másikat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin