Lansinoh

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: marbernadett, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes összetevőket tartalmaz, és gyengéden nyugtat. A baba érzékeny bőre bársonyosan puha, selymesen sima és rugalmas lesz.

Nem tartalmaz mesterséges illat- és színezőanyagot. Bőrgyógyászatilag engedélyezett. Mentes minden káros anyagtól, mint az SLS vagy a parabének.

chiocciola

2020. július 21.

kisbabám masszázsához nagyon szerettem használni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

kisbabám masszázsához nagyon szerettem használni

albertinablogg

2020. január 25.

Szerintem teljesen korrekt kis termek, az adagolo resze olyan, mint a ferfi arcszeszeke, egy pumpas vagy valami jobban adagolhato nyilas jobban bejonne, de hat ez van. Az illata levendulas, de nem tolakodoan, csak lagyan. Popsikremhez szoktam cseppenteni egy keveset, hogy egy kis plusz vedoreteget keppezzen a baboca feneken, de nem mindig, csak napi egyszer, hogy a kis bore azertszellozon a pelusban. Az osszetevoi nagyon baratsagosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Joaninha

2019. január 9.

A kisfiamnak nagyon érzékeny bőre van, télen a hidegtől és a száraz levegőtöl nagyon kiszárad a bőre, sebes szárazság foltok jelennek meg a karján és a lábán. Ezzel az olajjal szoktam bekenni őt fürdés előtt, illetve nyáron a hajlatokat is ezzel kenem be, hogy ne pirosodjon ki a bőre. Nekünk maximálisan bevált! Próbáltunk több baba olajat, de ez a legtutibb és szimpatikusabb az összetevőket illetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pappevi1975

2018. november 1.

A természetes összetevői miatt vásároltuk meg.
Nem sokat használtam kisfiamnál, ő nem az a masszírozandó típus.
Picit praktikusabb kupak jobb lenne rá, sajna mindig olajos a flakon oldala.
Mivel nem fogyott el, már felbontott állapotában megavasodott, vagyis kellemetlen illatú.
Magamra elhasználom, szerencsére onnan hamar elillan ez a kellemetlen illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

A természetes összetevői miatt vásároltuk meg.
Nem sokat használtam kisfiamnál, ő nem az a masszírozandó típus.
Picit praktikusabb kupak jobb lenne rá, sajna mindig olajos a flakon oldala.
Magamra elhasználom, szerencsére onnan hamar elillan ez a kellemetlen illat.

Judit1213

2017. március 20.

A bimbóvédő krém és a melltartóbetét után úgy gondoltam hogy ez az olaj tökéletes lesz kisbabám számára, mert a steril napraforgó olaj kiszárította a kis bőrét, ráadásul nagyon dúrván! Hát, sajnos ezzel is ugyan úgy jártunk! Semmilyen olajat nem "visel" el a bőre. Viszont én szeretem, a hasamra szoktam kenni többnyire, mert eléggé száraz ott a bőr, ahogy húzódik vissza. A flakon egyáltalán nem praktikus, sőt!! Egy ilyen terméktől többet várna az ember! Össze-vissza folyik, akárhogy ügyeskedik vele az ember. Ezért nem 5*-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

EgeresiLilla

2017. február 15.

Babamasszázsra használom, annak tökéletesen megfelelő. De az a csavaros kupak borzalmas, ráadáaul az üveg oldalán mindig lefolyik az olaj. Viszont a kisfiamnak hiperérzékeny a bőre és ettől semmi baja sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

audrey84

2016. január 23.

Tavaly nyáron terhességem alatt használtam a pocakomra én is vizes bőrre! Nekem egy kicsit olajos hatása maradt! Most a kislányomnak használom babamasszázsra! Nem irritálja a bőrét! 1 csillag levonás, mert nem jó a flakonja, végig folyik az oldalán, törölni kell utána, hogy ne hagyjon nyomot! A feltöltő képét nézve változtattak rajta, sajnos hátrányára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

tenyitomi

2014. március 28.

Elég jól működik, én zuhit követően a még vizes bőrre kenem,így kb.3 perc alatt letudom a műveletet.Totál illatmentes,könnyű,nem fullasztó állagú,nem hagy olajos réteget,sőt kicsit kevés is az ápoló hatása,de végül is bababőrre tervezték vagy mi,nyárra viszont pont jó lesz ez a lightos ápolóhatás.Száraz bőrű egyedek kerüljék el messzire.Jó az adagolója is nem folyik szanaszét a cuccos.Az árát kicsit sokallom érte/1500/125ml/Ez inkább mint gyorssegélynek lesz jó ha lusti vagyok a fárasztó testápolózásra.Az eredeti/babáknak szánt/ funkcióját nézve 4* ,ha a szubjektív benyomást nézem /ár-érték/ akkor 3*.Legyen 4* mert ő sem tesztel állatokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>