Lattafa

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2020. január 14.

Illatjegyek: fehér mósusz, púderes, édes, fás illatjegyek

Fújós! Lattafa Ana Abiyedh I Am White EDP
Ár: 800/1400 5/10ml +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Leírásban
Lattafa Ana Abiyedh I Am White EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

fanni200005

2021. október 18.

Különleges illat, viselője azonnal magára vonja a figyelmet az biztos. Nem mondanám hétköznapi viseletnek, munkába soknak érzem, közvetlen közelségben találkozom napi 100-200 emberrel és sokaknak ez már zavaró lehet. Ettől függetlenül szeretem, ilyen áron nagyon jó és iszonyat tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

x

2021. szeptember 19.

Nagyon érdekes illat. Egyrészt cukor, ami egy picikét kiábrándított, mert bármennyire is divatos mostanában a tömény cukorillat, annyira nem találom érdekesnek vagy fantáziadúsnak. Viszont csatlakozik hozzá egy krémes gyümölcsösség, ami nagyon kellemes. Mint a tejszínhabos körte, úgy tudnám leírni, és ez már kifejezetten érdekes és nagyon egyedi. Ami ugyancsak óriási pozitívum, hogy a kettő nem igazán keveredik; nem tudom, hogy csinálják, de a tejszínes körte elválik a cukortól, és külön élvezhető. Nem éreztem még ilyet. Nem ismerem az Erba Purát, de ha valóban ilyen, akkor egy érdekes illat, a világ legrosszabbul választott nevével, mert nagyon nem illik hozzá az a név.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Sophie0517

2021. július 26.

Most érkezett. Valóban nem rossz kis darab. Azt hiszem imádni fogom, mint ahogy azt is, amihez hasonlít, de nagyon-nagyon. Én nem érzek különbséget, mondjuk csak mintát használtam eddig, és ez így is fog maradni. Brutál áron vettem a Br... y oldalán. Bravó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

Cintia04

2021. június 17.

Egyik kedvenc parfümöm! Régebben volt lehetőségem egy kis Erba Pura mintára és egyből elvarázsolt ez az illatvilág de amit elkérnek az üvegesért nem mert nincs és sóher vagyok hanem alapból én már ennyit egy parfümért sosem adnék ki! Inkább költöm ruhára, félre teszem utazásra stb... Imádom az illatokat de nálam ennek is van egy lélektani határa... Szóval vissza az elejére... Erba Pura dupe... De annak az egyik legjobb... Édes, krémes, fűszeres, fás, testes mégse fojtó vagy túl sok inkább fás-balzsamos egy indurka pindurka gyümölcsös fanyarsággal! Melegbe is simán fújom! Extra tartós, semmi sem okoz neki problémát hanem a helyén marad! Sőt reggeli fújás, esti fürdés után is megcsap másnap az llata a könyök hajlatomból! A nagy márkákat is kenterbe veri! Körbe ölelő édesség, mámoros, különleges, nagyon nőies! Egyik legszebb illatom! És persze tudom fancybben hangzik, hogy 60 e forintos Erba Pura van rajtam mintsem az, hogy potom pár ezer forintos parfüm! Nos kinek mi! Ez az arab verzió teljesen hozza nekem azt az élet érzést amire szükségem van az Erba Puraból,hogy imádom viselni❤️ és persze megint nem bírtam magammal így úton is van egy egész üveggel hozzám ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

aidanne

2021. február 25.

Nagy Erba Pura rajongo vagyok, ettol fuggetlenul sosem volt belole uvegesem, de szamtalan mintat, fujost elhasznaltam mar. Titkos szerelem az EP igy nem volt kerdes, hogy ennek a markanak az illatat vakon megvegyem rongton uvegeben hisz -bar nezopont kerdese- fillerekert osztogatjak. Nem hoztam rossz dontest. Az Erba Pura es Lattafa kozott egy picurka gyumolcsosseget eszleltem az EP javara. Nekem nagyon tetszik, tartossagban veri híresebb illat tesojat. A Xerjoffek Erba Puraja sem miattam lesz az eladasi lista elen az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Fanika

2021. február 13.

Vakon vásároltam, kíváncsiságom legyőzte a józan eszemet. Tudniillik nekem már az Erba Pura sem tartozik a viselhető parfümkategóriába, és mivel ezt hasonmásnak írták az előttem szólók, nem is tudom, mire számítottam. Ugyanolyan "pusztulat", mint az EP, felfújás után még másnap is szédelegtem tőle. Feltettem eladásra. (Az öt csillag a hasonlóságnak szól!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 13.

Timi8

2021. január 31.

Szenzáciòsan finom utánzat! Látom, mindenki Erba pura hasonmásnak ìrja és érzi, bevallom, nekem is marha nehéz önállò illatként kezelnem. Viszont nekem teljesen hozza a Kirké csilingelő, gömbölyded gyümölcsösségét is a száraz oud mellett, ìgy számomra inkább az Erba és a Kirké közt van félùton. Ìgy ezen 2 illat rajongòinak mindenképp ajánlom kipròbálásra. Szuper parfüm, szuper áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

tigerkid

2021. január 9.

Bevallom úgy kaptam valakitől egy kis mintát, hogy ez Erba Pura utánzat, amiről eddig csak olvastam, hogy milyen "pusztulat", és mivel engem felettébb érdekelnek a pusztulatok, gondoltam olcsóbb kivitelben megszaglászom. Aztán elsőre olyan avonos parfümnek tűnt, főleg kupakból szagolva, hát mondom, ezt elfújkálom, és ennyi. Aztán másnap jól befújtam vele magam, és már tudom miért nem szereti más, és miért szeretem én. Tipikus arab parfüm! Itt nincsenek különösebben leírva az összetevők, de a rózsa, az oud erősen dominál a parfümben, ami óráról órára változik, majd végül egy olyan kis kellemes arab illat, rózsás oudos csoda marad a bőrön, ami estig érzik. Reggel 3-4 fújás, estig megmarad. Úgyhogy aztán gyorsan vettem egy nagy üveggel is, hogy nehogy hiányt szenvedjek belőle, na meg a Lattafákat azért nem könnyű beszerezni, nem akarok most az arabokhoz utazni érte és végre egy itthoni webshop nem ezer %-os haszonnal árulja őket. Hozzáteszem így a végén, hogy eddig is Lattafa rajongó voltam, legalább 8-10 fajta Lattafa parfümöm van, amelyek kicsit hasonlítanak egymásra, mint a Montalék, kicsit "montale" is mind, de mégis Lattafa, egy jóval barátságosabb árkategória. Vannak időszakok, különösen a tél, amikor jó viselni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 9.

Vinike

2020. november 11.

Erba Pura hasonmás, de annak letaglózó, mindent és mindenkit ledomináló haragja nélkül. Félreértés ne essék, ez egy nagyon erős és brutálisan tartós parfüm, de mégis könnyebben hordható, kicsit gyümölcsösebb, kicsit légiesebb kiadásban. Reggel két fújás késő estig stabilan jelen van, ruhán napokig. Ezzel senki nem marad észrevétlen, hatalmas a hatósugara. Aki szereti ezt az illattípust, az nagyon jól jár vele, igazi gyöngyszemet kap pici pénzért. Bár nem tudom minden nap viselni, de nagyon örülök, hogy a parfümös polcomon tudhatom, és ha kedvet kapok hozzá, örömmel viselem. Sajnos nagyon kevés információ van fent a Lattafa parfümökről, pedig érdemes szemezgetni köztük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

ZaFi

2020. január 20.

Hihetetlen tartos es intenziv az illata.
2 fujasnak is nagy hatosugara van.
Letisztult luxus illat, Sospiro Erba Pura -hoz hasonlit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Hihetetlen tartos es intenziv az illata.
2 fujasnak is nagy hatosugara van.
Letisztult luxus illat, Sospiro Erba Pura -hoz hasonlit.