Lattafa

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2020. január 14.

Illatjegyek: fehér mósusz, púderes, édes, fás illatjegyek

Fújós Lattafa Ana Abiyedh I Am White EDP
Ár: 1150Ft/5ml , Eladó: Chrissy
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost, Packeta
Ár: 15 000 Ft , Eladó: sigma
Állapot: Képen, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, packeta

Appleseed

2024. június 27.

Nem tudom, hogy mi történik, amikor felfújom, de nekem végtelenül szúrós (lègyírtós) illata van. A tartóssága brutális, még szappannal sem sikerült lehoznom az illatát. Egyébként nem lenne rossz, ruhára fújva nem érzem azt a szúrósságot. Valószínűleg a bőrkémiámmal nem passzol...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 27.

rabbitdoubt

2024. április 19.

Másodkézből vettem, szóval úgy gondoltam, hogy már kilevegőzte magát az illat, és nem fog annyira más arcot mutatni, mint amit annyian itt dicsérnek. Első-második-harmadik próbálkozásra valahogy éreztem, hogy nem az én világom - túl erős, mű, fura rajtam, az illat nem kötődik. Ez lenne az Erba Pura dupe, amit annyian szeretnek? Nekem rossz az orrom, vagy ennyire nem passzolunk össze? Elhatároztam, hogy eladom. Egy fél évet legalább ült, most tettre készen, hogy felrakom, fújtam magamra egy utolsót. És nem tudom, mi történt, meg kellett-e érnünk egymáshoz, de teljesen elvarázsolt magamon: kifinomult, nem mű, nem szúrós, édes, egyszerűen nem tudtam nem illatolni magam, és boldogan feküdtem le este az ágyba is, hogy még mindig érezni magamon ezt az illatot. Rajtam abszolút tartós, legalább egy 5-6 órát biztosan (persze veszít az erejéből, de azért még ott van) :)

UPDATE: Ma történt, hogy ismét magamra fújtam (2 fújás), nem tudom eldönteni, hogyan is állunk - egyik pillanatban elvarázsol, másikban pedig rohanok a fürdőszobába lemosni magamról, mert annyira erős, hogy felkavarja a gyomrom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 19.

lengyelerzso

2024. február 21.

Hát... nem is tudom hol kezdjem. Nagy várakozással néztem elébe annyi jót olvastam már róla, hogy úgy gondoltam mindenképpen adok neki látatlanban egy esélyt. Először egy keveset a csuklómra fújtam. Olyan egyszerű szinte tucat illatnak mondható édeskés fuvallatot éreztem és egyáltalán nem értettem, hogy ettől vannak úgy elájulva az emberek? Vagy csak az én bőrömön más? 1-2 óra alatt el is illant. Második próbálkozásra a ruhámra fújtam és amit éreztem az teljesen elvarázsolt, isteni finom légies, könnyed de mégis valami különleges, rabul ejtő illatot éreztem. Pont ilyet kerestem gondoltam, megtaláltam! Szinte folyamatosan szagolgattam volna. Sajnos ez a finomság is elég hamar elillant és átment egy 100%-ban maszkulin illatba. Ez még másnap is érződött a ruhán viszont annyira maszkulin, hogy számomra nem viselhető. Nem tudom, hogy lehet ennyire eltérő hogy kifújáskor egy az egyben női, leszáradáskor viszont egyértelműen nagyon-nagyon férfias! Kissé kiábrándultam és annyira sajnálom.. Úgy gondoltam pihentetem kicsit, az arab illatoknál úgy tudom jó ha levegőzik, hátha más arcát mutatja később.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 21.

moonfox

2024. január 30.

Finom illatú, a tartóssága pedig brutális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

Finom illatú, a tartóssága pedig brutális.

gtkitti

2024. január 17.

Évek óta a zara red temptationt használtam, de vágytam valami újra.. erre esett a választásom, és azt kell mondjam telitalálat!
Először amikor magamra fújtam tömény, édes illat volt.. gondolkoztam is elnéztem valamit? Ez tényleg erba pura dupe? De ahogy telik az idő és leszárad jönnek elő a maszkulinabb illatjegyek, az édes ott marad mellete. Csodálatos! És a tartóssága is levett a lábamról. Elég belőle 2 fújás, nagy a hatósugara és a munkaidő végéig simán kitart. Nagyon elégedett vagyok és boldog 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 17.

Ertwins

2023. szeptember 19.

Ó,mennyire le akartak beszélni róla!
Jajj,ne màr,mindenkinek ilyen illata van!
Ez nem is az Erba Pura dupe-ja.
Fullasztó,fejfàjdító tisztítószer illata van.
Nos,nem vagyunk egyformák,ó,milyen jó!
Màsrészt,ha valamire ennyien kívàncsiak,az lehet bârmilyen jó,vagy rossz,mégiscsak megkapja a figyelmet.
A negatív reklám is reklàm.
Így tettem be őt egy szép napon a virtuàlis kosaramba,és vàrtam,hogy csengessen a futàr.
Hmmm,na gyere csak ide.
Felőlem lehet az Erba Pura 2.0 (mivel nem ismerem őt sem) nem voltak elvàràsaim.
Ha beleszippantasz egy jóóó mélyet az üvegébe,na ott engem is megcsap egy jóféle fehérítő-fertőtlenítő kombó- de én persze nem csinàlok ilyet.
Nanà,hogy de.
Szóval,bal csuklóm elő,óvatos permetezés,hàt mindenki azt mondta,ez egy vegyifegyver,két spricc elég,hogy kiirtsd a fél kerületet...szóval csak óvatosan.
Itt el is követtem egy apró hibàt,mert torkoskodva rà is tapasztottam orromat a csuklómra.
Egy màsodperc alatt megszűnt a szaglàsom,vagyis csak szagvak lettem a nap tovàbbi részében.
Sajnos,így nem tudom megítélni,màsok számàra mennyire voltam SOK ezzel az egy puffantàssal.
Amikor màr óvatosan közelíteni mertem sérült szaglószervemmel én egy finom savanyúan-édes gyümölcsillatot éreztem.
Olyat,mint előtte még sohasem.
Nekem tetszik,nekem jó.
Tartóssàga számomra ismeretlen mértékű,+++,és kapaszkodj,mosàs utàn is érezhető.
Az biztos,hogy ha tömeget akarsz oszlatni,könnyű dolgod lesz,csak ess nyugodtan túlzàsba és fújj fel eggyel többet,mint tervezted.
A hatàs garantàlt.
Ugyanakkor azt gondolom,hogy szigorúan mértékkel(!) zàrt térben sem vàlik zavaróvà.
Én ezt tapasztalom,még sehol sem kerültem miatta kellemetlen helyzetbe,pedig viseltem màr orvosi rendelőn keresztül okmànyirodàban is.
Van benne valami,Hű azannyàt! - feeling,egy adag vagànysàg,pimaszsàg!
Egy gondtalan balatoni nyàr,amikor a jóképű,nagymenőnek làtszó,de egyébként nem nőfaló sràcok elismerően " ciccegve" ,félszavakkal fejezik ki hódolatukat a szebbik nem képviselői irànt.
Nekem ezt az érzést adja.Kicsit lehetek én is vagàny,belevaló,laza, ugye àm?
A kor csak egy szàm,de tudd sikkesen viselni.
Szàmomra tehàt nem a csábítàs illata,de hacsak egynyàri kaland volt,màr akkor is megérte.
Olyan érzés,amikor nosztalgiàzva nyugtàzod,igen,megcsinàltam,de jó,hogy nem hagytam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 19.

Ó,mennyire le akartak beszélni róla!
Jajj,ne màr,mindenkinek ilyen illata van!
Ez nem is az Erba Pura dupe-ja.
Fullasztó,fejfàjdító tisztítószer illata van.
Nos,nem vagyunk egyformák,ó,milyen jó!
A negatív reklám is reklàm.
Hmmm,na gyere csak ide.
Nanà,hogy de.
Olyat,mint előtte még sohasem.
Nekem tetszik,nekem jó.
A hatàs garantàlt.
Van benne valami,Hű azannyàt! - feeling,egy adag vagànysàg,pimaszsàg!
Nekem ezt az érzést adja.Kicsit lehetek én is vagàny,belevaló,laza, ugye àm?
A kor csak egy szàm,de tudd sikkesen viselni.

AnitaUrgyan

2023. július 4.

Ez egy tisztaság illat. Vagy az én orrom beteg, vagy másnak érzékeny nagyon a szaglószőre, de egyáltalán nincs nagy szillázsa. Magamon érzem, bőrön 3-4 óra, ruhán tovább, de nem leng körbe és nem húz csíkot.
Ár érték arányban jó volt, ajándéknak is jó lehet, szép az üvege, elegáns, és nem túl bonyolult.
Nem cukor, nem szúr, egy tiszta finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

Nem cukor, nem szúr, egy tiszta finom illat.

MankaJanka

2023. június 29.

Őt kimondottan Erba Pura dupe volta miatt szereztem be. Ugyanis Ana Abiyedh Rouge változata megmutatta, hogy a nekem már túl erős Baccarat Rouge, mennyire tetszik kicsit visszafogottabb illatjegyekkel.
Az Erba Pura is elbűvölt, de önmaga formájában számomra sok volt a viselése (mintám van belőle). Gondoltam Ana Abiyedh ezt is megoldja nekem a White-al. És igen. Olyan formában nyújtja nekem az Erba Pura illatot, amit szívesen és bátran viselek. Nekem ez egy kicsit finomabb, nőiesebb, mint az ihletője. Egyértelműen felismerhető, de nem akarja letépni az én és a környezetem fejét☺️, miközben pedig ugyanúgy erőteljes, csak egy kicsit másképp.
Amíg az Erba Pura-nál olyan brutális az illatorgia, hogy bármennyire tetszik is, képtelen az orrom értelmezni az illatjegyeket, addig Ana White-ja megengedi ezt nekem. Ezért pedig nagyon élvezem ezt az illat kompozíciót.
Még ismerkedünk, de az első benyomás jó 🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 29.

Még ismerkedünk, de az első benyomás jó 🥰

tothbernadett

2023. június 5.

A pozitív vélemények miatt vakvásárlás volt, ami nálam általában nem szokott jól elsülni.
Rajtam az elején a bergamott, pézsma dominál, leszáradáskor virágos-púderes tisztaságillat. Sajnos a vanília rajtam nem jön elő.
Hatalmas hatósugara van. Egyet fújtam magamra, de a párom szerint az egész szoba ebben az illatban úszott.
Szerintem inkább feminin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 5.

Szerintem inkább feminin.

Eszti0714

2023. április 18.

Kifújáskor erős fás illat, de leszáradás után finom púderes fehér virágos, kicsit nekem a mosott ruha illata jut róla eszembe. Bőrömre fújva nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.