Laura Biagiotti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: gyümölcsös jegyek, feketeribizli, kókusz, mangó, gyöngyvirág, írisz, kála, ylang-ylang, szantálfa, pézsma, vetiver

dobolank

Korcsoport: >54
2014. február 28.

1,5 milis kis mintám volt belőle - mint illat nem rossz, de rajtam csapnivaló volt a tartóssága, kb félóra-óra, ezt mondjuk az 1500 ft alatti kategóriában tudom tolerálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

chris2007

2013. május 10.

Finom, virágos-gyümölcsös illat. 20 éves korom körül használtam. Nappali illat, kellemes illata van, de semmi karaktere nincs. Annak jó aki inkább eltűnni akar, semmint kitűnni. Viszont jól tartotta az illatát télen-nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

hagicica20

2013. április 30.

Nem szeretem a parfüm illatú parfümöket.
Tudom ez így nagyon hülyén hangzik, de najd mindjárt kifejtem mire is gondoltam. Arról van szó, hogy hiába írja, hogy feketeribizli, kókusz, mangó, gyöngyvirág, írisz, kála, ylang-ylang, szantálfa, pézsma és vetiver az összetevői, rajtam mégis egy nagy se eleje-se vége valami borzalom lesz.
Az alkotóelemei közül ami rajtam kiteljesedik az az írisz egy kis szantállal és nagyon sok vetiver. Szóval a gyümölcsös jellegből egy ici-pici sem. Szinte karcolja a bőrömet úgy nyáron mint télem. Mert próbáltam megszokni az illatát minden évszakban, hátha megtalálom vele eyszer a közös hangot, de semmi eredménye az általam nyújtott békejobb elfogadásának az Emotion részéről. Önfejűen tartja magát a bőröm mellett és nem akar megalkuvó lenni. Mindig érzem az illatát és az nagyon zavaró számomra. Elhasználtam téli szobaillatosítónak. Valószínű, hogy korfüggő illat. Báris szerintem biztosan viselhető darab egy +40-es 50-es hölgynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Nem szeretem a parfüm illatú parfümöket.

krisztawolf

2012. december 20.

Nagyon finom illata van, egyáltalán nem hivalkodó. Télen-nyáron hordható, inkább nappali illat. Szerintem csábításra nem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

zizi

Korcsoport: >54
2012. július 2.

Nagyon finom télen nyáron hordható nagyon tartós parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon finom télen nyáron hordható nagyon tartós parfüm!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance