Laura Biagiotti

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: nygigi, Módosítva: 2018. március 9.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8990 Ft

Illatösszetevők: frézia, ibolya, ciklámen, szilva, rózsaffa, licsi, moha, pézsma

Ár: 8990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Hannamanna0321

2019. november 19.

Nagy kedvencem, életem első parfümje volt amit kaptam. Nagyon szeretem az illatát tartós nálam 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

SarahFosch

2019. október 30.

Életem első parfümje, Édesanyámtól kaptam felsősen, kb. 20 évvel ezelőtt. Nem is az eredetit kaptam, hanem egy másolatát - Sylvia néven - , mégis a varázs elkezdődött, a nagybetűs parfümimádat. Kicsit szintetikusnak hat benne a frézia, tavaszi illat abszolút!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Tinikoromban nagyon kedveltem ezt az illatot, ugyanúgy mint a Venezia és Roma társait...ez virágos, könnyedebb illat, de sajnos egyáltalán nem volt tartós..olyan kis édes semmiség...Az emlékek miatt kap 5 csillagot, talán még egyszer újra is veszem, de már a komolyabb illatokat kedvelem... Azt hiszem most értem meg a Veneziára és Romára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Milva07

2019. augusztus 30.

Légies, könnyed, fuvallat....sok-sok véleményben olvasom. Nekem unalom, egysíkúság, merev konvencionális személyiség. Elfogadom, hogy sokan csak ehhez hasonló komfortillatokban érzik jól magukat, de nekem, ha csak ilyeneket viselhetnék, véget érne a világ, megfulladnék a kötöttségektől....Nem, nem és nem...Szabadságra vágyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

ReginaPaper

2019. augusztus 29.

Nekem ez a legfinomabb parfüm a világon. Még csak hasonlóval sem találkoztam. A legtöbb parfüm számomra annyira hasonló, pláne miután párologtak egy kicsit, és rendszerint megfájdul tőlük a fejem, ez viszont egyértelműen kitűnik a tömegből. Az eredeti változata nagyon tartós, sálra fújva napokkal később is jól lehetett érezni. Könnyed, lágy illat, mégis van benne valami extra ami nagyon vonzóvá teszi számomra. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Terkabarka

2019. június 19.

Igazi időtálló illat, ahogy régen, úgy még ma is szerelem. Emlékeim szerint sosem volt annyira felkapott, hogy minden 2. emberen ezt érezzem, így még ma sem egy elcsépelt illat. Parfümhalmozó vagyok, ez is egy állandó szereplője a készletemnek. Nem tudom, hányszor vettem már újra, és még hányszor fogom...
Nem szúrós, inkább lágy, kellemes, friss, egyben nőies, virágos illat. Számomra minden évszakban van létjogosultsága, ugyanannyira tetszik magamon tavasszal és nyáron, mint ősszel és télen. Imádatos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

kanaka

2018. december 23.

Imádni való, ártatlan illatkompozíció. Mintha egy nyári virágos mező langyos fuvallata hozná az ember elé. Folyton ezt szaglásztam, amikor évekkel ezelőtt használtam.
Boldog voltam, amikor kiderült, hogy még mindig kapható. Szerettem volna újra beszerezni, de szerencsére újra kipróbáltam előtte. Sajnos eau de toilette létére sem tűnhetne el ennyire gyorsan... Olyan volt, mint valami illúzió, ami után csak a csalódottság érzése maradt.
Így maradtam az emlékénél.
Hat csillag az illatnak, mínusz egy az illanékonyság végett. Így is jár az öt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Így maradtam az emlékénél.
Hat csillag az illatnak, mínusz egy az illanékonyság végett. Így is jár az öt!

silence

2018. október 30.

17-18 éves koromban volt egy üvegcse Laurám, amit akkor imádtam..... azóta is néha, amikor eszembe jut, rákeresek, hogy lehet-e kapni valahol, mert elképzelhető, hogy szívesen nosztalgiáznék egy kis üveggel, de nem látok évek óta sehol!
Emlékeim szerint ez egy nagyon könnyed, friss, virágos illatú parfüm volt, légies, mint egy fuvallat...... könnyedsége ellenére viszont nagyon tartósnak bizonyult, ezt kimondottan szerettem benne!
Csak azért nem 5-ös, mert nem egy "nagyágyú", azóta vannak ettől sokkal egyedibb illatok is, de 20 évvel ezelőtt a LEGek között tartottam számon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

nyuszo

2018. október 2.

Nekem ő olyan kis semmilyen....légies, könnyed, illékony gyümis-virágos fuvallat.
Velence és Róma után igencsak kevés, jellegtelen....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

Velence és Róma után igencsak kevés, jellegtelen....

Vaslady

2018. június 18.

Régi emlékeim vannak vele kapcsolatban.
1999-ben ismertem meg a férjem,és épp akkor szinte egyszerre a barátja is megtalálta a párját.
Igy lettünk mi a nagy csapat,4-en.
Mindenhova együtt jártunk,buli,fanta satöbbi :).
Ebben az évben karácsonyra,mindketten a pasijainktól parfümöt kaptunk karácsonyra.
Ő a Laurát.
Abban az időben,menő illat volt,és fiatalok voltunk nagyon,nem is engedhettünk meg drága illatot magunknak,és ő annak számitott.
Akkor talán még tetszett is nekem,de a barátnőmnek,már akkor sem.
Visszagondolva,évekig hevert a polcon a szobájában,nem birt volna elfogyni.
Végülis az anyukájának ajándékozta tovább.
Tavaly egy parfümériában,eszembe jutottak a régi emlékek,és ujra kipróbáltam...
De sajnos nem mozgatott meg bennem semmit.
2018.06.18
Dm-ben vásároltam,és újra tettem vele egy próbát.
Úgy gondolom,ha már ennyi éven keresztül nem sikerült megszeretni,már sajnos nem fog menni.
Dinnyés,könnyű nyári illat,de van benne rajtam és papircsikon is,egy bizonyos szúrosság,amit nem birok elviselni,és annyira idegesit,hogy le kellett mosnom.
Az üvege viszont nagyon tetszik,jó kézbe venni,és a csomagolás is szép.
Népszerűsége 24 éve töretlen :).
A tartósságra sem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Régi emlékeim vannak vele kapcsolatban.
Igy lettünk mi a nagy csapat,4-en.
Mindenhova együtt jártunk,buli,fanta satöbbi :).
Ő a Laurát.
Akkor talán még tetszett is nekem,de a barátnőmnek,már akkor sem.
Visszagondolva,évekig hevert a polcon a szobájában,nem birt volna elfogyni.
Végülis az anyukájának ajándékozta tovább.
Tavaly egy parfümériában,eszembe jutottak a régi emlékek,és ujra kipróbáltam...
De sajnos nem mozgatott meg bennem semmit.
2018.06.18
Dm-ben vásároltam,és újra tettem vele egy próbát.
Az üvege viszont nagyon tetszik,jó kézbe venni,és a csomagolás is szép.
Népszerűsége 24 éve töretlen :).
A tartósságra sem lehet panasz.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol