Laura Biagiotti

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: nygigi, Módosítva: 2018. március 9.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8990 Ft

Illatösszetevők: frézia, ibolya, ciklámen, szilva, rózsaffa, licsi, moha, pézsma

Ár: 8990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Laura Biagiotti Laura EDT 50 ml + 50 ml szettben
Ár: 7800 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , Helyszín: Budapest , fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 1500/5ml 2800/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BTimi81

2021. január 25.

Egyszerűen cuki. Na nem az a csöpögős, édes cukiság, hanem amit egyszerűen csak jól esik érezni, mert kedves, mert melengetőek az emlékek, amiket ébreszt. Kamaszkorom első illata. (Egyes otrombák szerint pasifogó). Jócskán 30+idején is jó tartani egy üveggel, mert ez az illat, a maga szerény módján egyszerűen a tavasz. És EDT létére nem az a hamar elillanó kis alkotás, hanem kitart - rajtam legalábbis - szinte egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

lacrymosa88

2020. november 29.

Egyik volt kolléganőmön éreztem először, aztán drogériában próbáltam ki. Beleszerettem, olyannyira, hogy maga a Laura név is megtetszett, és megfogadtam, ha kislányom születik, Laurának fogják hívni.:-)
Klasszikus illat, régi gyökerekkel. Elegáns, nem hivalkodó, frissen virágos.
Update: Kislányom ugyan nem született, azóta 2 kisfiam van, mégis ez a Laura név most is kellemes emlékeket ébreszt.:-) Párom szerint túl erős és tömény illat, szerintem meg max frissen kifújva igaz ez, amúgy még most is egy határozottan nőies, kellemes viselet fiatalabb és idősebb korosztály számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Klasszikus illat, régi gyökerekkel. Elegáns, nem hivalkodó, frissen virágos.

3tara2

Korcsoport: >54
2020. szeptember 2.

Elnézést kérek, ha kekecnek tűnök.
Tele van gyümölccsel - világgá futok az őszibarack illatoktól a parfümökben!
Túltolt vizes aroma, rengeteg virág, temérdek fa és rettenetesen sok gyümölcs!

Mi ez a koncepció? Ha a keszekuszaságot akarta éreztetni az orr, akkor tökéletes lett.
Egyébként meg nem tudom jellemezni, momentán el sem éri azt az ingerküszöböt hogy bővebben írjak róla. Fémes, nyers, széteső kölni egy órás hatóidővel.
Nagyon szép az üvege! Emiatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Elnézést kérek, ha kekecnek tűnök.
Tele van gyümölccsel - világgá futok az őszibarack illatoktól a parfümökben!
Túltolt vizes aroma, rengeteg virág, temérdek fa és rettenetesen sok gyümölcs!

Nagyon szép az üvege! Emiatt kap két csillagot.

Kriszta82

2020. augusztus 4.

Anno tini koromban a "pasimtól" :) kaptam egy kis üveggel. Imádtam és nagy becsben tartottam, csak alkalmakkor használtam. Nemrég eszembe jutott és neten megrendeltem..... Változnak az idők és sajna változott a véleményem is. Annyira különleges illatnak rémlett, de igazából most, nem tini fejjel, nagyon tucatillat és kb semeddig sem érződik. Most nyáron munkahelyre elfújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

kozmaedina

2020. február 29.

Imádom! Egyik kedvencem. Főiskolás emlékeimet idézi fel. Nagyon kellemes illat, bár nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

fagas

2019. december 10.

2019.XII.10.
Néhány napja egy kiváló krémmániás kolleginának hála megszereztem némi üveges maradékot. Azóta csak ezt fújom.:-)) Azt hiszem, ez mindent elmond.:-))

Agatha Meldrum szívemből szóltál!:-)
Ez az illat visszarepít engem is ifjú, felnőtt korom elejére, akkor használtam ezt a csodát! Mennyire szerettem!!!:-))) És milyen furcsa az élet, a napokban illatoltam megint, s azon túl, hogy feléledtek az emlékeim, rádöbbentem, milyen nagyon hiányzott éveken keresztül. Újra felkerült a beszerzendők listájára.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

2019.XII.10.

Agatha Meldrum szívemből szóltál!:-)

Hannamanna0321

2019. november 19.

Nagy kedvencem, életem első parfümje volt amit kaptam. Nagyon szeretem az illatát tartós nálam 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Tinikoromban nagyon kedveltem ezt az illatot, ugyanúgy mint a Venezia és Roma társait...ez virágos, könnyedebb illat, de sajnos egyáltalán nem volt tartós..olyan kis édes semmiség...Az emlékek miatt kap 5 csillagot, talán még egyszer újra is veszem, de már a komolyabb illatokat kedvelem... Azt hiszem most értem meg a Veneziára és Romára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Milva07

2019. augusztus 30.

Légies, könnyed, fuvallat....sok-sok véleményben olvasom. Nekem unalom, egysíkúság, merev konvencionális személyiség. Elfogadom, hogy sokan csak ehhez hasonló komfortillatokban érzik jól magukat, de nekem, ha csak ilyeneket viselhetnék, véget érne a világ, megfulladnék a kötöttségektől....Nem, nem és nem...Szabadságra vágyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

ReginaPaper

2019. augusztus 29.

Nekem ez a legfinomabb parfüm a világon. Még csak hasonlóval sem találkoztam. A legtöbb parfüm számomra annyira hasonló, pláne miután párologtak egy kicsit, és rendszerint megfájdul tőlük a fejem, ez viszont egyértelműen kitűnik a tömegből. Az eredeti változata nagyon tartós, sálra fújva napokkal később is jól lehetett érezni. Könnyed, lágy illat, mégis van benne valami extra ami nagyon vonzóvá teszi számomra. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.