Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2012. április 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Bio vanília- és kakaókivonatot tartalmaz, illataromája a déli tengerek hangulatát idézi. A krémes habzás lágy tapintást biztosít. Német NaTrue minősítéssel. Vegán termék. pH érték: 5,0-5,5. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

claudia.nyilas

2015. augusztus 5.

Az illata végre nagyon tetszik, mert az ilyen bio tusolóknak általában elég steril illata van, vagy mindenféle pocsék illatúak (rózsa, levendula).
Nagyon elégedett vagyok vele összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Nagyon elégedett vagyok vele összességében.

n.andrea

2013. október 4.

Jol hidratal, nem szaritja a bört, viszont fürdes közben egyaltalan nem tetszik az illata, lehet nagyon tömeny, amit a börön erezni utana, az viszont enyhe, nekem epp megfelel. en becsben vettem, 1200ft volt a dm-ben, ha akcios akkor 900ft, van több illata, a narancsos es lime-os tetszett meg, azokat lehet ki fogom probalni, de ezt az illata miatt nem veszem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Kissa

2012. április 3.

Rögtön beleszerettem az illatába, mennyei. Így elnéztem neki az árát (150 ml kb. 1500 Ft). Ami elsőre meglepő volt számomra, hogy zselés állagú. Nem zavar, de valahogy krémes állagot várnék el tőle, biztos a kókusz miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.