Lavera

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. november 2.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Sampon bio búzavirággal és bio zsályával, melyek szabályozzák és nyugtatják a fejbőrt. Rendszeres használattal segít megakadályozni a korpaképződést.

• 100%-ban természetes illatot és aromát tartalmaz.
  • 100%-ban bőrbarát emulgátorokkal és növényi alapú tenzidekkel.
  • 100%-ban mentes szilikontól, paraffintól és kőolajszármazéktól.

NaTrue minősítésű, vegán termék.

toxicdoll

2018. január 10.

Azért választottam, mert a bevált samponom (Sebamed) nem volt kapható a boltban.
Korpa ellen azt hiszem hatékonynak mondható, de nekem nagyon bezsírosította a hajam. Az illata számomra kellemes, gyógynövényes, viszont egyáltalán nem habzik! Ahhoz képest, hogy a csomagolása szerintem elég gagyi hatást kelt egyáltalán nem mondható olcsónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

PeruGhon

2017. március 7.

Nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Mosás után 2 nappal már erősen viszket a fejem, bár nem érzem, hogy különösebben korpás lenne a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

tam1

2016. december 29.

Tavaly télen elkezdett hámlani a fejbőröm, azt hittem korpa, így beruháztam erre a samponra (mivel évek óta már ezt a márkát használtam, evidens volt). Ami közös bennük, hogy gazdaságosan jól használható, kevés is elég és ez a zselés kialakítás nagyon praktikus, viszont semmi hatást nem vettem észre tőle. De mivel lehet, hogy nem ez volt a problémám, a pontot nem ezért vonom le, hanem mint mindegyiknél: szerintem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

CBlue

2016. június 23.

Kedvenc samponom enyhen korpas hajra (ami ezen sampon hasznalataval teljesen megszunt). Gyengeden, alaposan tisztit, nem irritalja az erzekeny fejboromet. Evek ota bevalt. Szuper jo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Miskulancia

2016. február 21.

Akinek nem durván korpás a haja, csak ajánlani tudom!
Szuper kellemes készítmény, ami pont azt teszi, amire kitalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Akinek nem durván korpás a haja, csak ajánlani tudom!
Szuper kellemes készítmény, ami pont azt teszi, amire kitalálták.

incifinci28

2014. szeptember 14.

nekem ez valami brutál! de jó értelemben. mikor leöblítem a habját szinte érezem, hogy tiszta a hajam és a fejbőröm, ez után a balzsamot sokkal jobban beszívja a hajam, nekem ez a sampon tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!