Lavera

Ár:   1537 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Ápoló sampon bio mandulával és bio varázsmogyoróval az egészséges fejbőrért. Visszaállítja a fejbőr természetes egyensúlyát és nyugtatja azt.

• 100%-ban természetes illatot és aromát tartalmaz.
  • 100%-ban bőrbarát emulgátorokkal és növényi alapú tenzidekkel.
  • 100%-ban mentes szilikontól, paraffintól és kőolajszármazéktól.

NaTrue minősítésű, vegán termék.
Kiszerelés: 200ml

Pancsi

2020. január 9.

Évek óta használtam, az érzékeny fejbőröm miatt. Nem találtam nála jobbat, amitől ne viszketett volna a fejbőröm (egyedül a Bioderma volt jó alternatíva). Viszont az utóbbi időben már a fodrászom is kérdezgette, hogy mit csinálok a hajammal, ápolom-e rendesen, mert nagyon száraz. Engem is nagyon zavart, a balzsamokat és a pakolásokat cserélgettem folyton, hogy lehet, hogy egyik sem jó... Azt hittem a száraz irodai levegő, vagy a nyári napozás okozza a hajproblémát. Mire rájöttem, hogy ez a sampon a hibás, teljesen kiszárította hajam. (Most Logona-ra váltottam, amitől pár használat után érezhetően és látványosan megváltozott a hajam tapintása és tartása is.) Óriási csalódás ez a sampon, hosszútávon gyakorlatilag tönkretette a hajamat, hiába volt a fejbőrömnek jobb, mint a szilikontartalmúak. Nem tudok rájönni, hogy mi okozta, talán a benne lévő só volt ennyire szárító hatású. Nem ajánlom vékonyabb szálú hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

CBlue

2016. június 21.

Nagyon kellemes mandulas illatu sampon, jol tisztit es birja az erzekeny fejborom. Nem a kedvencem, de nagyon jo kis sampon. Higitva hasznalom, ugy konnyebb felvinni a sok es suru hajamra es konnyebb eloszlatni. Minden sampont higitva hasznalok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

incifinci28

2015. november 28.

bár nem érzékeny a fejbőröm, de gondoltam ártani nem fog és hát ezt a lavera sampont is csak egekig tudnám dicsérni! jól habzik, finom illata van, festett hajam van és fényes és illatos és nem zsírosít és nem korpás és most ennél a fajtánál maradok jódarabig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Leti01

2015. november 15.

Állaga, illata, habzása szuper. A hajam szerette, de a hiperérzékeny fejbőrömnek sajnos ez sem vált be (mint ahogy hosszútávon eddig semmi). Egyébként nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.