Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló 10 féle bio olajjal és 50% organikus shea vajjal.

Evaci

2019. április 8.

A legjobb téli ajakápoló! Biztos nem hagyom ki egy hideg idöszakban sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

A legjobb téli ajakápoló! Biztos nem hagyom ki egy hideg idöszakban sem.

Kuncogo

2016. június 28.

Mindig van nálam ajakápoló. A lavera ajakápoló a kedvenceim közé tartozik, mert kellemes az állaga, jól hidratál és nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

tenyitomi

2013. október 15.

Végre találtam egy olyan ajakápolót,aminek "se íze,se bűze"semmi citrom,menta,cseresznye,egyszerűen csak ápolni akarja a szélfútt cserepes szájat,és azt jól csinálja.Jó állagú,elég vékonyan kenni,nagyon kellemes érzetű nem képez zsíros réteget,eddigi legjobb a.ápolóm az 1100 pénzt megérte/Nekem/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Nekem is a kedvencem, ez a fajta ráadásul nem is drága és nagyon kellemes érzés az ajkakon ( nem szeretem, ha egy ajakápoló nehéz). Nekem a favoritom, az összes más márkájút kidobtam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Shea

2012. február 3.

A legeslegjobb ajakápoló amit valaha is használtam és ráadásul NATÚR! Az összetevők magukért beszélnek (50% shea vaj)! Én Bécsben vettem, de állítólag a M-ben is lehet már venni! Én csak ezt használom és tuti, hogy újra fogom vásárolni! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Squalane eo 1 0

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

A pézsmarózsa olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emoillent, tonizáló és összehúzó hatású összetevő. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0