Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó hatás, gyümölcsös illattal. Zöld tea-, komló-, hársafavirág-, aloe vera-, citromfű-, és hamameliszkivonatot tartalmaz.

Vegán termék.

Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz.

Kriszti1976

2019. október 30.

Nagyon izzadok éjjel nappal. Este befújtam vele, és másnap is finom illatú volt a hónaljam! Csak ajánlani tudom! Hálisten negyed árban jutottam hozzá. A helyi Rossmannban vásárolok 2400 forintos termékeket 600 forintért:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

baobe

2014. január 7.

Ilyenem is és a kék (Sensitiv) is van, ennek jobb az illata, de a másik is elmegy. Állandóan keresem a tökéletes alumíniummentes dezodort (Valószínű sosem fogom megtalálni, hisz nem véletlen tesznek alumíniumot a deókba, az a leghatékonyabb izzadásgátló. De én kitartó vagyok.)
Szóval, a legújabb, s eddig leghatékonyabb verzióm: Dr. Organic golyós deó, majd arra fújok ebből vagy a tesójából. Egész jól működik. Talán az alkohol miatt, hisz az is antibakteriális, s engem az pl. nem zavar, ha alkohol van a dezodorban.
(Ha stresszes napom van, azért előkerül a jó öreg ( alumíniumos:( ) Dove, de ezt csak zárójelben merem megjegyezni.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.