Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú és tartás nélküli hajra való ápoló kúra, bio narancs- és zöldteakivonattal.  Ápolja a hajat a gyökerektől a hajvégekig.

Certifikált narúrkozmetikum (Natrue), vegán termék.

Kiszerelés: 125 ml

Miskulancia

2015. november 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz... nagyon hívogató volt a tubus, az illata is finom, de nedves hajon sem ér kvázi semmit: elfésülni ugyanúgy nem lehet, sőt marad száraz és még be is csavarodik. Hát nem tudom ezt tulajdonképpen mire találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 15.

Tvylvis

2014. december 6.

Elég nehéz értékelnem a terméket. A promóciós anyagok alapján nagyon vártam a megjelenését (szeretem a Lavera termékeit, pumpás hajápoló, narancsolajjal, de jó is lesz), aztán sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem egy nagy durranás.
Próbáltam hajmosás után nedves hajon (a használati utasítás így írja), száraz hajon felfrissítésnek is. Az illata szuper, tényleg a frissen hámozott narancs és a narancsszörp között van, tartósan és kellemesen megmarad a hajban. Sokat nem szabad belőle a hajra fújni (3-5 spriccelés a derékig érő, egyenes hajamra elég), mert összeragasztja, elnehezíti a hajat. Ha eltaláljuk a megfelelő mennyiséget, szépen beszívódik/elpárolog. Az ápoló hatása viszont, ami miatt az ember lánya megvette, egyáltalán nem vehető észre. És egy hajápolótól ezt várná az ember. Elhasználom, mert rosszat nem tesz, de csak egy hármast kap, mert olyan középszerű.

Update: Nem sikerült elhasználnom. Rossz állagú, száraz lesz tőle a haj. A fele a kukában landolt. Sajnos egy pont csak, számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Mannitol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).