Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online

Catn0va

2017. december 22.

Igazi hollófekete színű szemceruza, nagyon szeretem, még Németországban láttam meg a DM-ben. Gondolom itthon a Müllerben lehet kapni. Igaz, hogy a puhasága miatt egy idő után elkenődik, de nagyon szép intenzív fekete a színe. Nagyon gót. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

vador

2016. április 15.

Nevéhez méltóan nagyon puha, ami akár jó is lehetne, de sajnos képtelenség ízlésesen elfüstösíteni, pedig próbáltam a szivacskájával és ujjal is, mindkét esetben foltos/maszatos lesz.
...és eskü jó a kézügyességem.
Nem vagyok megrögzött biopárti, de ha az lennék, inkább egy Alverde szemcerkára cserélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

...és eskü jó a kézügyességem.

ZsuzsiV

2015. március 17.

Fúú..már vagy 8 hónapja használom, szuper, nagyon fekete, és bőrbarát, ami nálam elsődleges szempont. Ahogy előttem írta libelle88, 1-2x csekkold ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

libelle88

2014. május 26.

Szeretem használni, nekem a szürke van meg. Egyetlen hátránya, hogy hamar maszatolódik, évszaktól függetlenül (legalábbis rajtam igen), úgyhogy azért napi 1-2x csekkolni / javítani kell, de nem vészes. Azért szeressük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

manócska

2012. október 14.

Egyszerűen szuper. Nekem nem fekete van, hanem szürke, de tökéletes. Felvitel után a másik végén lévő szivaccsal füstösre satírozom a felső szemhéjam. Nagyon jól lehet vele rajzolni, puha. Bio webáruházból szerzem be. Mivel nagyon sokáig elég, az ára is megfelelő. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 14.

Josie

2012. január 9.

Nagyon jó! Igaz, picit kenődik ha vastagabban "rajzolunk" vele, de teljesen bio+nagyon szépen fog, igazi hollófekete. Nagyon könnyen felvihető különösebb erőlködés nélkül. Ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate