Lavozon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luna.nova, Módosítva: 2021. augusztus 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiegyensúlyozott védelem az UVA/UVB szűrőrendszernek és az E-vitaminnak köszönhetően, megvédi a bőrt a napégéstől, megbízható védelmet nyújt és rendszeres használatával megelőzi a napsugárzás okozta korai bőröregedést. Nagyon erős napvédelem különösen napérzékeny, még nem napbarnította arcbőrre. Akné és napallergia esetén is alkalmas, pazoriázis és diabétesz esetén is ajánlott.

Zsofi1212

2022. május 3.

Gondoltam jó lesz egynek, de borzalmas. Nagyon nehezen szívódik be, és zsíros, kellemetlen érzést hagy maga után. Egész nap úgy érzem utána, mintha maszkban lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

baloghantonia

2021. november 22.

Borzalmas ez a fényvédő. Szeretem ha egy fényvédő természetes arcragyogást ad, na de ez.. még a diszkógömb sem ragyog oly fényesen, mint ettől a terméktől az én arcom. Ráadásul Octocrylene tartalma miatt csípi a szememet és hihetetlenül ragad a bőröm. Pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

lillllllla

2021. november 22.

Otthoni fényvédőnek alkalmas. Azon kívül, hogy diszkógömb utána a fejem és kicsit ragacsos érzetet hagy más negatívumot nem tudnék felsorolni de ez épp elég, hogy ne szeressem. Az ára nagyon kedvező, nem hagy fehér réteget de nem mernék emberek közé menni ezt viselve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

luna.nova

2021. november 2.

Eredetileg a matt, nem MED Lavozon fényvédőért indultam el a boltba, de valamiért ez landolt a kosaramban... és nagyon megbántam. Ragacsos, zsíros réteget hagy a bőrön. Max annyi pozitívumot tudok mondani, hogy nem hagy fehér réteget, és olcsó, könnyen beszerezhető. De az INCI-jével sem vagyok elégedett. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

tátombák

2021. október 14.

A mindennél is jobb Garnier Ambre Solaire face fluidot hónapok óta nem látom sehol, a felhalmozott készletem pedig vészesen fogy, úgyhogy keresgélésben vagyok. A "fluid" szó győzött meg a csomagoláson és az ára is nagyon jutányos, úgyhogy megvettem.
Sajnos nem lesz befutó. Inkább gélesnek írnám le az állagát, de borzasztóan olajos, és azzal nem tud mit kezdeni a bőröm. Fénylika fejem, mint egy tükör, és nincs az a púdermennyiség, ami elég lenne a tompítására. Az alapozóecsetem is állandóan tiszta olaj tőle. Nagyon sajnálom, mert könnyen beszerezhető, korrekt ára van, de sajnos zsíros bőrön még télen is vállalhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

junglequeen

2021. szeptember 6.

A legnagyobb bajom vele, hogy nagyon csípi a szemem és könnyezem tőle... amúgy a dolgát jól végzi, nem égtem le egyszer sem, amíg használtam.
Érzetre kicsit nehezebb, fényes, kicsit ragacsos is marad, nem a legjobb, de smink alá, lehellet púderrel nekem rendben volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.