Lavozon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gingerbloo, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas faktorszámú fényvédő, mely UVA/UVB szűrőrendszerrel és E-vitaminnal védi a nagyon érzékeny, napallergiás, mallorca aknés bőrt. Aloe verát és panthenolt tartalmazó formulája intenzív hidratálást biztosít, parfümtől és emulgeálószerektől mentes.

f_jennifet

2021. február 13.

A csomagolása újabb mint a képen. Az összetevő lista nem tudom, hogy változott-e (de majd megnézem).
Nekem nagyon bejött, ha kellő ideig (max 5 perc) hagyom felszívódni nem hagy fényes nyomot az arcomon. Sminkelni jól lehet rá,nem fénylik át. Ennyi pénzért szerintem egy ajándék. Sok fényvédőt próbáltam már, de úgy néz ki ő lett számomra a megfelelő. Száraz/normál bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

gingerbloo

2017. június 17.

Update: megvan pár hónapja, nem mindennap használom. Brazíliába is elvittem, nem égett le az arcom, bár amúgy is kerülöm a napot. Alapvetően a fényvédő hatása szerintem jó. Az összetevőket most töltöttem fel, nincs benne semmi olyan, amitől én tartanék. Minden fényvédőben kerülni KELL a következő összetevőket: oxybenzone (benzophone-3) mivel ez erős allergén, könnyen beszívódik a bőrbe és a véráramba jutva képes hormonális problémákat és rákot okozni. Retinyl palmitate, ez egy retinol (a-vitamin) és palmitate acetát keverék, ezzel az a baj, hogy szabad gyököket csinál és rákhoz vezethet. Ez nagyon sokb termékben van. Valamint én spray kiszerelésű fényvédőt sem vennék, mivel a belélegzésével könnyen betegséget okozhatunk magunknak.

Nem vettem észre, hogy lenne flashback (vakus fotónál visszaverődik a fény és fehér lesz az arcod), viszont elég zsíros érzetet kelt az arcon. Ha keveset használok és hagyok időt, kb 10 percet felszívózdni, majd a maradékot finomat feláztatom zsepivel, akkor tudok rá sminkelni, nem gondolom, hogy fényessé tenné a bőröm vagy befolyásolná a sminkem. Sajnos ez így akkro sem ideális, tehát még keresem a tökéletes arcra való naptejet. Ha valaki nem sminkel, vagy nagyon erősen érzékeny a bőre, tart attól, hogy pattanásai lesznek, annak jó lehet ez a krém főleg ennyi pénzért. Még nem biztos, hogy újra veszem, de nem mondom azt sem, hogy rossz. Marad a 4 csillag.

A mülllerben lehet venni, 1500 ft. A dobozán volt rajta a leírás, de az már nincs meg.
Azért vettem, mert nagyon magas az spf és azt igéri, minden bőrtípusra, pattanásokra hajlamos. túlárzákeny bőrre van kifejlesztve.
Ilyen olcsó áron ennyit igérgetni azért meggondolatlanság.
Fényes, enyhén zsíros finishű, de ha smink előtt megfelelő ideig hagyon beszívódni, akkor lehet vele dolgozni.
Nem éreztem, hogy pattanásokat okozott volna, bár nem az álom fényvédőm. Még többet kell használnom.

Utolsó update: hát, a nagyrészét ewlhasználtam, és uigyan nem okozott pattanásokat és nincs az a tipikus fehérség, könnyű eloszlatni, annyira fényes és szitne soha nem szívódik be, hogy smink alá lehetetlen használni. Nem venném újra, de kipróbálásra jó volt. Ajánlom helyett az etude house sunprise fényvédőit vagy eucerint vagy la roche posay-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Ilyen olcsó áron ennyit igérgetni azért meggondolatlanság.

i.napcsi

2017. május 1.

MInt fényvédő 5 csillag,de a 30 spray változatához képest zsiros fényes ragadós,kizárólag száraz börre javaslom,illetve én minden napi használatra vettem de hát e miatt ne annyira szerettem,de nem lettem se miteszeres,se pattanásos és semmiféle allergiásreakciót nem okozott,tehát allergiásoknak,hiperérzékeny bőrre szuper,illetve tengerpartra ahol mindegy mi van a fejeden,de az utcára-városban már kissé zsíroskenyér érzet!hahaahahhaah
De a hatása miatt megszavazok 4 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 1.

De a hatása miatt megszavazok 4 csillagot!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak