Lavozon

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csuta, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Hűsítő, bőrnyugtató hatású, nem zsírosítja a bőrt. A készítmény hűsítő és bőrnyugtató hatással rendelkezik. Magas Aloe Vera tartalma és a Panthenol, valamint Allantoin kombinációja hosszan tartóan hidratálja a bőrt. Parabén- és ásványi anyagoktól mentes összetétel. Bőrbarát jellege dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

M3la

2019. július 1.

Nálunk az egész család szereti, leégés után szoktuk használni. Örömmel olvastam, hogy van, aki hűtőben tartja, ez eddig meg sem fordult a fejemben, ezért jó ez a kis közösség!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

menaon

2018. május 31.

Ár- érték arányban teljesen rendben van , sok hasonlót kipróbáltam már az első még talán egy méregdrága FLP-s volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Ennie86

2017. augusztus 11.

Nyár elején vettem meg a müllerben gondolván a későbbi napégésre. :D Sajnos nagyon fehér a bőröm és nem igazán barnulásra hajlamos... A katasztrófa be is következett, de nem estem kétségbe. Többször is bekentem a leégett felületeket ezzel a géllel. Kellemesen nyugtatja a bőrt. Az illatával nem vagyok kibékülve, de teszi a dolgát. :) Néha bevetem borotválkozás után is. :) Ennyi pénzért szerintem jó kis termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ariel001

2016. június 26.

Számomra, mint a márka napteje, használhatatlan. Ragad, és többszöri zuhany után is érzem a ragacsos maradványokat magamon, mintha vmi furcsa réteg lenne a bőrömön utánna amitől sehogy nem tudok szabadulni... kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Ametiszt

2014. június 17.

Nagyon jol nyugtatja, apolja a bort napozas utan - en hutoben tarolom, ugy meg husit is felkeneskor. :) Ar/ertek aranyban tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

csuta

2013. január 30.

Nagyon nyugtató hatása van és az illata sem rossz. Nyár után is szoktam használni gyantázás után. Elég sokáig elég egy flakon. nem kell belőle sokat használni. Ár- érték arányban is nagyon jó.

Update: Tegnapelőtt kicsit megégettem magam és mivel nem volt itthon panthenol meg semmi, ezért ezzel bekentem, hisz ebben van, plusz még aloe vera is. Másnapra szinte el is tűnt az égési nyom és a fájdalom. Szóval bátran ajánlom kisebb égési sérülésekre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice