Lavozon

Ár:   €1,95   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. április 28.

Ár:   €1,95
Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

50-es faktorú UVB + UVA kiegyensúlyozott napvédelmet biztosító ajakápoló érzékeny bőrre növényi olajokkal, E-vitaminnal, illatanyagok nélkül.

Vegán

Emma23

2021. augusztus 20.

Nagyon szeretem ez az ajakapolót. Kicsit félve álltam hozzá mert a Sundance spfes ajakápolókért nem voltam oda. De ezt nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

luna.nova

2021. augusztus 18.

Szemkörnyékre és számra használom, szemeimet egyáltalán nem csípi, számat nem igazán hidratálja szerintem, de nem is ezért vettem, hanem, hogy a nap káros sugaraitól megvédje, ezt szerintem szépen teszi is.:) Estére mást használok, a hidratálásnak - legalábbis nekem - akkor van az ideje. Az INCI-je is tetszik igazából, olcsó, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. július 30.

Végre egy broad spectrummal rendelkező, 50 faktoros ajakápoló a drogériákban! Könnyen beszerezhető és nyáron alapdarab nálam valami ilyesmi.
Nem hagy fehér réteget az ajkakon, mivel csak szerves UV filterek tartalmaz. A hatása fényes, de színtelen.
A vaxos állaga miatt, picit nehezebb kenni, mint egy átlagos ajakápolót, de vastagon felkenve sem kellemetlen érzés az ajkakon.
Egyszersem éget le vele a szám. Napközben nem szárította az ajkaimat, de esténként mindig használok sima ajakápolót is mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 30.

Saci22

2021. június 3.

Én szeretem, fényvédő helyett a szemem köré is ezt kenem, így biztos nem pislogok be semmit ami csípné az érzékeny szemem. A számra azért kell alá más is mert önmagában kevés. Az összetevői szépek, a színe fura. A rohadt nagy hőséget viszont bírta Máltán olvadás nélkül, úgyhogy ez egy nagy plusz pont, ami miatt jár az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Kremcica

2021. március 30.

A nyári fényvédelemhez kerestem olyan ajakápolót amiben van SPF. Kívülről letisztult, egyszerű a csomagolása belülről pedig egy sárgás színű waxos ajakápoló. Eleinte picit nehéz kenni, de ezt más ajakápolónál is tapasztaltam már. Igazán hidratáló hatását nem látom, de nem is feltétlen erre vettem. Tovább nem szárítja az ajkaimat, véd a naptól és ad egy szép szájfényszerű hatást. Negatívum a fura sárgás színe és a fura (nem romlott) szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Bearbunny

2020. október 12.

A fényvédő hatása miatt vettem meg, a funkcióját betölti. Kellemes felvinni, de sajnos nem hidratál annyira, ami számomra szintén fontos a fényvédelem mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

ConceptArt

2020. június 8.

Nagyon tetszik, és nem drága :) És nem csak az összetevő listája egyezik a Sundence Sensitive Ajakápolóval, hanem a csomagolás módja is, csak a színek mások, és a Lavozon papírja egy kicsivel nagyobb, de a kiszerelés, és a stift műanyag háza ugyanolyan alakú. És mindkető német is, szóval szerintem ugyanaz a gyártó :) Van ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.