Lavozon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A vízálló fényvédő kiegyensúlyozott UVA/UVB szűrőrendszerrel megbízhatóan védi a bőrt a leégéstől közvetlenül az alkalmazás után. A különösen könnyű folyadékot kifejezetten az érzékeny arc- és dekoltázsbőr igényeihez igazították, és csökkenti a csillogást.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

oszdaniella

2021. július 7.

Kombinált bőrre kerestem egy fényvédőt, ami nem csap ki és nem lesz fehér, durván fényes a bőröm, így végül ezt vettem meg. Kellemes érzés a bőrön és nagyon hamar beszívódik, egy kiadós túrázás után sem égett le az arcom. Ami hatalmas plusz pont, hogy nem okozott pattanást, sem irritációt parfüm ellenére se. Be fogom szerezni az 50-es társát is! Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Nyuszi

2021. június 23.

JÓ HÍR: Nincs benne: OCTOCRYLENE, parabén, szintetikus színezék, ALKOHOL, pegek, ásványi olaj.
ROSSZ HÍR: Van benne: PARFÜM (szerencsére hátul van az INCI-ben)

Az első olyan fényvédőm az olcsó kategóriából, amitől nem világítja be az arcom a várost, és van kedvem feltenni minden reggel. Ez konkrétan úgy mattít, hogy közben nem szárít. Persze alá kell hidratálni, ha valakinek szárazabb a bőre, de egy valóban száraz bőrűnek nem is ajánlanám ezt a fényvédőt. LÉTEZIK UGYANEZ 50-ES FAKTORRAL IS! Gyorsan beszívódik, nem lesz tőle fehér a bőröm, és lehet rá sminkelni. DE: a túl sok szilikont nem szereti, tehát azoknál, akik fullba nyomják a primer+alapozó+korrektor sztorit, lehet, hogy kukacosodni fog. A kevés alapozót vagy BB/CC krémet viszont jól viseli és a porpúdert is. A homlokom a legzsírosabb részem, ott kb. 6-8 óra elteltével fényesedett át úgy, hogy egy porpúder volt a tetején. Nagyon jó tapintása lesz tőle a bőrnek, és kifejezetten jó érzés viselni, nem az a "fényvédő van rajtam és csúszik a pofim" érzés. Kombináltaknak, zsírosaknak, normáloknak ajánlom, szárazaknak nem.

Az 50-es verzióját itt találod: https://kremmania.hu/kremek/lavozon-sonnen-fluid-spf50

Figyelem! Hasonló a csomagolása az E-vitaminos verziónak, az viszont nagyon nem jó. Az egy zsírosbödönbe mártott diszkógömb a reflektorfényben, ráadásul octocrylene-nel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

ROSSZ HÍR: Van benne: PARFÜM (szerencsére hátul van az INCI-ben)

Cynthia99

2021. június 15.

Én az spf50-es verzióját használom, teljesen jó. Nem lesz túl matt, de nem is diszkógömb hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

bucieli

2021. április 7.

50-esét használom
Nem mattít, de nem is tocsogós
Fehér de nem vészes, otthonra oké ( smink nem mutat rajta valami jól)
Potyog, nagyon... ha 30 percet várok egy nagyon vékony szérum után, akkor is..
Ha nincs alatta semmi akkor jól viselkedik, viszont hajvonalnál nagyon látszik hogy nem lehet szépen eldolgozni...
Egy próbát azért megérhet, mert olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

50-esét használom
Nem mattít, de nem is tocsogós
Fehér de nem vészes, otthonra oké ( smink nem mutat rajta valami jól)
Potyog, nagyon... ha 30 percet várok egy nagyon vékony szérum után, akkor is..
Egy próbát azért megérhet, mert olcsó.

glittergirl

2021. március 25.

Gyorsan beszívódik, nem fénylik. Én cc krémet szoktam rá tenni,teljesen jól működnek együtt. Valóban nem mattít, de engem nem zavar. A legfontosabb, hogy nem okoz pattanást, pedig az én bőrömön szinte minden fényvédő azt okozott eddig. Nyárra meg fogom venni az 50-es verzióját. Összegezve szuper termék, főleg ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

v.sara

2021. március 13.

Nem mattít, kicsit fehér, kicsit fényes marad. Elég erős az illata, ami néha zavaró. Újrakenésnél nekem kukacosodik is, ami ellen megpróbáltam azt, hogy hidratálóra kenem fel, akkor meg iszonyú fényes maradt, szóval marad itthoni használatra, vagy testre kenésre.

Frissítés: kiderült, hogy egy E-vitaminos verzióját fogtam ki, pedig szinte ugyanilyen a külseje, csak a hátulján apró betűvel odaírták, hogy E-vitaminnal gazdagított formula. Szóval nagyon figyeljetek oda, hogy melyiket veszitek, mert az én verzióm nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

memyselfandi

2021. február 22.

Imádom. Ennél kellemesebb állagú, bársonyos textúrával még soha nem találkoztam, nemhogy fényvédőben, de krémben sem. Nem mattít halálra, de egyáltalán nem tocsog. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.