Lavozon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A vízálló fényvédő kiegyensúlyozott UVA/UVB szűrőrendszerrel megbízhatóan védi a bőrt a leégéstől közvetlenül az alkalmazás után. A különösen könnyű folyadékot kifejezetten az érzékeny arc- és dekoltázsbőr igényeihez igazították, és csökkenti a csillogást.

mlexa

2022. november 8.

Nagyon erős illata van. Sajnos rettenetesen csípte a szemem. Így nem is tudtam elhasználni. Amikor használtam, túlságosan fénylett tőle a bőröm, ami az én zsíros bőrömhöz pluszban egyáltalán nem mutat jól. Lehet, hogy a hatásfoka jó, de így, hogy kimarja az ember szemét, nekem egy forintot sem ér meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

csillu

2022. augusztus 8.

Idén kipróbáltam néhány felhype-olt fényvédőt és ezt is, és az összes körül nekem ez jött be a legjobban. Nem zsírosodott a bőröm, jól el tudtam kenni, utána nem csillogott az arcom, és az ára verhetetlen. Könnyű beszerezni. Szóval összességében nekem ő az idei nyár nyertese, miközben a polcon várakoznak a drága és még drágább darabok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

_gkataa

2022. május 20.

Kellemes az illata, ár-érték arányban szerintem teljesen okés. Nem hagy fehér réteget és nekem nem is lett tőle zsíros a bőröm, pedig nekem alapjáraton az, főleg homloknál. Én biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

Stella8

2022. március 2.

azt hittem szeretni fogom,de nem… pattanasokat okozott es olyan feher volt a fejem tole.. mindenki kerdezte beteg vagyok vagy mi van velem ?! testre majd elhasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

dorinaben

2022. január 31.

Szuper fenyédő, szuper áron és könnyen beszerezhető. Mattít, de hajlamos napközben kifényesedni ezért én általában lepúderezem. Nekem biztos újravevős darab:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 31.

Brunettee

2021. december 14.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Teljesen jó a végeredmény, ha felkenem. Hagy egy kis bőrfényt maga után, de a fehérség hamar eltűnik. Ha nem kenek alá semmit, akkor tökéletesen fel tudom kenni. Egyébként ha szérumot kerül alá, akkor előfordul, hogy picit morzsolódik, de nem mindig. Nem érzem nehéznek, tök jól elvan egész nap az arcomon. Összességében szeretem, szerintem jó kis fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

luna.nova

2021. november 23.

Krémmániás vélemények után döntöttem úgy, hogy nekem ezt ki kell próbálnom, és nem csalódtam, szerencsére.
Octocrylene mentes, alkohol mentes, tényleg matt, nem hagy fehér réteget, csak ici-picit ragad (de én még nem találtam olyan fényvédőt, ami a szükséges mennyiség után legalább minimálisan ne ragadt volna), nem nehezíti el a bőrt, olyan mintha nem lenne semmi rajtam, vízálló, nem irritálja a szememet, vegán, cruelty free, olcsó (én 950Ft-ért vettem, de ez még mindig brutál jó ár egy ilyen fényvédőért) és könnyen beszerezhető.
Reggelente essence+hyaluron kombót szoktam felcsapni a fényvédő előtt, ezzel már az első réteg fényvédő kukacosodik, a többi rétegről inkább ne is beszéljünk. Ha nem teszek fel semmit előtte, az első felkenéskor még tökéletes - nincs fehérség, ragacsosság, kukacosodás, viszont az újrakenéssel már kevésbé birkózik meg, gondolom ez a mattsága miatt van, miután elkenem, még vannak rajtam fehér foltok, amiket utána külön szépen el kell egyengetnem az arcomon, és érintésre kezd ragacsos lenni, de érzésre még akkor is olyan, mintha semmi sem lenne rajtam. Illetve újrakenéskor már azért van egy kicsi fehér réteg, ez gondolom a Titanium Dioxide miatt. De őszintén ez sem annyira vész.
Másik negatívuma az, hogy van benne parfüm. Engem különösképpen nem zavar a parfüm, de mivel bőrápoló célt nem szolgál, maximum irritálhat, ezért inkább kerülöm, ha lehet, egyedül fényvédőknél rúgom fel a határokat. Viszont én még sokkal a felkenés után is érzem magamon a parfümöt belőle, nagyon erős az illata (szerintem. Aztán lehet csak elszoktam az illatos kencéktől :D) és ez nem a tipikus "naptej illat", hanem konkrétan parfümös, illatos.
All-in-all szerintem újravevős, télen használós lesz, 900Ft szerintem mindenkinek megér egy próbát!:)
Ui.: tényleg nagyon könnyen összekeverhető az E-vitaminos verzióval, én is percekig nézegettem őket, hogy tuti jót vegyek... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 23.

Cofi1234

2021. november 12.

Már egy 50es verziót elhasználtam viszont az sokkal inkább hajlamosabb fehér réteget hagyni. Mind kettő morzsolódik ha nem használok előtte valami zsírosabb terméket (én általában egy fél-egy ujjnyit rakok egy másik féle fényvédőből és így nem kukacosodik). Ez nekem jobban tetszik mint az 50es társa. Szerintem ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

helgailles

2021. november 9.

Sunozon med 50-ese helyett kerestem valami könnyebbet télre, ami hasonló árkategória. Amúgy nekem az is tökre bevált ha visszajön a jó idő, visszatérek hozzá, csak mivel egy enyhe csillogó zsíros réteget hagy, pont beleragad a sál.
Szóval ez állagra könnyebb, sokkal, mint Sunozon med, mattul, jól beszívódik, szinte nem is érzem hogy az arcomon van, miután elpárolgott ez a borzasztóan büdös illatanyag, ami benne van. Emiatt csak 4*, amúgy teljesen bevált ez is. Én egyébként E vitaminosat vettem, mert csak az volt, de nem tapasztalom azt, amit az előttem szólók, és octocrylene sincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

Ennie86

2021. október 15.

Őszre/télre kerestem valami mattító fényvédőt. Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. 🙂 Azt kell hogy írjam, nálam ver eddig mindenféle drágább kencét. Nem hagy fehér foltokat, viszonylag hamar beszívódik, nem okoz pattanásokat. Púderezni szoktam rá, és így bebiztosítom a diszkógömbre hajazó arcomat. Remek kis termék! 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.