Lazell

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Brigitt, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. november 17.

Chanel Coco Mademoiselle parfüm utánzat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Erika80

2020. november 1.

Én nagyon szeretem, rajtam tartós, finom illat. Brigitt-tel értek egyet, miszerint tiszta, friss és nőies, remekül hasonlít a Mademoiselle Edt-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

Kittyki

2019. június 17.

Hihetetlenül kellemes, igazán gyengéd illat. Tartós nekem, még este is éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Hihetetlenül kellemes, igazán gyengéd illat. Tartós nekem, még este is éreztem.

madri84

2019. február 17.

Barátnőmnek rendeltem, mert ő él-hal az eredetiért, és mivel jó ízléssel rendelkezik, gondoltam én is kipróbálom.
Az eredeti illatot nem ismerem, de erről a frissesség a tisztaság és a nőiesség jut eszembe.
Nem tudnám sem korosztályhoz, sem évszakhoz kötni az illatot, nekem ez négyévszakos :)
Kifújáskor kicsit tömény, de pár perc múlva kellemes, virágos, nőies illat vesz körül, ami rajtam nagyon tartós, még délután is éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Leoka

2019. február 1.

Egyszer régen próbálkoztam már az illattal, megállapítottam, hogy ez nem az én világom, kb 15 éve.
Most eljutottam oda, hogy meguntam a cukros lötyiket, nem találom a helyem, valahogy nem érzem magaménak az illatokat, amit használok.
Gondoltam teszek egy próbát újra vele. A híres Chanel.....! Ez a másolat éppen akciós volt, azért esett erre a választás.
Nem a legjobb másolat, de szerethető illat.
Virágos, jázmin rózsa elegye a bőrömön, ami nem is alakul át, csak csendesedik.
Nálam nem jelenik meg a váltás, az alap/szív/fej jegyek között.
Lehet én támasztok nagy elvárást felé....Maga a parfüm, ha nem keresem benne Chanel-t elmegy,
Tartóssága is közepes/gyenge között van. Elfújkálom, mert végülis kellemes illat, ezt a veziót nem veszem újra, más gyártó termékeit tesztelem tovább. Nekem is hiányzott az az utóillat, a "krémesség" ebből a verzióból.

Update:
Egyre jobban szeretem... bőrömön nem, de ruhán egész jó megmaradt az illata. Belemászik az orromba .:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Nem a legjobb másolat, de szerethető illat.
Virágos, jázmin rózsa elegye a bőrömön, ami nem is alakul át, csak csendesedik.
Nálam nem jelenik meg a váltás, az alap/szív/fej jegyek között.

Update:

bobherceg80

2018. május 14.

A régi verziója,az arany színű fém kupakos krémes volt,és tartós,jobb mint az eredeti Chanel Mademoiselle EDT.
A megreformált,üveg kupakos változat viszont csupán nagyon gyenge krém illat.Annyira kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Brigitt

2018. május 13.

Nekem ő a legtutibb Coco Mademoiselle Edt utánzat. Tiszta, friss, nőies, rajtam aránylag tartós is (4óra). Semmi mellékvágány nincs benne.Imádom! Úgy ahogy van! (Bridget Jones után szabadon :) *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool