Lazell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. június 8.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Az Escada Sexy Graffiti parfüm utánzata.

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2020. június 10.

Szeretem a gyümölcsös illatokat, első tesztelésnél megtetszett, gondoltam bedomom a kosaramba, legyen egy ilyenem is. :D Meg kell mondjam, aranyos, fiatalos, vidám illatnak vélem. Nincs semmi túlgondolt, csavaros, különleges momentum benne (sőt), mégis tetszik. Nem ismerem az eredetit, de simán rá lehet jönni, hogy ez bizony Escada utánzat. Nagyvonalakban egy szamócás-málnás-vaníliás koktél egy kis virág aromával vegyítve. Édes, de egyáltalán nem szirupos, nem túlzó. Nagyon kedves kis illat. Tartóssága szerintem nem a legjobb sajnos, de nem rossz. Tartóssága rajtam kb 1-2 óra, bár utána is még teljességel érezhető, de már nem csíkhúzósan, csak úgy finoman, lágyan körbeleng, de határozottan ott van. Ha azt is számításba veszem (és miért ne tenném), hogy az Escada parfümök sem híresek a tartósságukról, akkor bizony máris remekel a kicsike, de azért élvezném az intenzív illatozást sokkal tovább is. :) A cherry in the air utánzata a kedvencem, de ez sem rossz. Kis egyszerű, nyári tengilengi illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Asianlover

2018. május 2.

Pompás :) Pont mint az eredeti! Ő lett az alvós illatom :) Kedves-puha-epres.
Újabb sikeres Escada dupe vásárlás! Félreértés ne essék, egy csodásan összerakott, többdimenziós illatot sosem aláznék meg egy gagyi kópiával, de olyan egynyári kis illatok esetében, amiket rendesen is bekötött szemmel készítenek turmixgépben, hajlandó vagyok 1500 Ft-ot kiadni 20.000 helyett 100 milliért. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Pompás :) Pont mint az eredeti! Ő lett az alvós illatom :) Kedves-puha-epres.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate