Lazell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nixyke91, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2016. június 16.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Chanel Coco Mademoiselle utánzata

Illatcsalád: ciprus - virágos

Összetétel: narancsvirág, mandarin, rózsa, mimóza, jázmin, vetiver, pacsuli

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
pomme

2018. március 12.

Rendeltem egy ilyet, meg egy Lazell-Amazing-et (sok jó értékelés miatt más oldalakon). Úgy látszik, a Choco-verziót már nem gyártják, mert kaptam 2 Amazing-et... Mondjuk akár szólhattak is volna, hogy ne vegyek kapásból 2x100 ml-t, de mindegy, majd elfogy. A vicces rész itt jön, gondolom a Choco Mademoiselle-t nevezték át Amazing-re, vagy nem tudom, de frankón (ét)csoki illata van a pacsuli helyett a leszáradásos időszakban :D . Egyébként teljesen megegyezik, és nagyon klassz másolat, de egyrészt: kedves akciósillat, ne küldjetek már 2 üveg parfümöt, ha az egyik nincs készleten, a másik meg, hogy nem mindenki értékeli a csokit a pacsuli helyett/után. Én mondjuk pont igen, de ez nem egy Cm, hanem egy továbbgondolt verzió. Annak meg ilyen olcsón teljesen megéri. Szóval maga a parfüm a továbbgondolásokkal együtt is tök jó, de nem tudom, hogy mások mennyire érzik ki a csokit a pacsuli helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Patrisa16

2018. január 22.

Elsőre nem tetszett, később finomabb, de nem az én stílusom, ezért 3 pont.
Úgy látszik ehhez idő kell, nem rég hazajött lányom, és nagyon jó illata volt, kellemes, finom. Megkérdeztem mi ez finom illat? Hát amit tőled kaptam! Lazell Choco Mademolise!
Rajta nagyon jó, úgyhogy 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

Elsőre nem tetszett, később finomabb, de nem az én stílusom, ezért 3 pont.
Rajta nagyon jó, úgyhogy 5 csillag!

bobherceg80

2017. június 12.

Vettem kipróbálásra 3 különböző replika parfümöt...2 elbukott,szörnyűek,kuka,de ez az egy átment a vizsgán.
Rajtam teljesen Chanel Madamemoiselle EDT illata van.(Volt egy 10 ml-s eredeti fújósom,amit nyáron imádtam magamon,így van összehasonlítási alapom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

nyarigabi

2016. október 24.

Az illata egyezik az eredetivel, de tartóssága gyakorlatilag nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Az illata egyezik az eredetivel, de tartóssága gyakorlatilag nincs.

antonelly

2015. március 25.

Nekem nem tetszik magamon, most keresem azt, akin jól illatozna :-D Kipróbálásra rendeltem. Nem tudtam hirtelen mihez hasonlítsam, de kifejezetten büdösnek érzem a bőrömön! Nekem teljesen olyan, mint Nina Ricci L'Air Du Temps illata, mintha csak azt fújtam volna. Az Omertanak is van egy Madmoiselle utánzata, azt kifejezetten imádom, össze sem lehet ezzel hasonlítani, teljesen más, véleményem szerint az sokkal jobban hasonlít az eredeti citrusos-édeskés illatára :-) Előnye, hogy nagyon tartós, ebben kenterbe ver néhány eredeti parfümöt is, azért a 2 csillag :-) Mondjuk 1.500-ért ingyen van az eredeti árához képest :-D Nah szóval ez az illat az én bőrömön nem menő, hanem zavaró, irritáló, büdös :-P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

Karenina

2014. december 1.

Megrendeltem én is,egy online kereskedésből.Nekem is az a véleményem,hogy nagyon hasonlít az eredetire,de rajtam nem igazán volt kellemes az illat.Elsőre szinte csak olyan narancsos vagy fanyar illat,később hintőpor illat.:( Mindenkin más,az biztos.Anyukámnak adtam és rajta egészen rózsás illatú és neki tartós.Nem rossz illat,és utánzatként egész tartós,de nem az én stílusom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

incifinci28

2014. szeptember 23.

én is beszereztem egy ilyen kis kamusánelt :)) szerintem is tartós, szinte megszólalásig ugyan olyan, mint az eredeti és ingyen volt ahhoz képest. biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

dögöcske

2014. január 4.

Egy kínai üzletben vettem 1500.- körüli áron.Az illata nagyon hasonlít az eredetire,nagyon szeretem.Ha elfogyott,újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Lyral