Lazell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hime, Módosítva: 2013. március 14.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2020. január 25.

Az eredetiben én szintén nem kimondottan az alma illatát érzem legjobban. Úgy fejezném ki, hogy egy sokkal inkább zöld jegyekben dúskáló illatot érzek, amiben rejlik egy nagy adag uborkás jelleg, egy rész édes alma, frissen szedett ibolya (a zöld szárának aromájával egyetemben) és majd eztán az egyéb meghatározhatatlan komponens, ami így együtt a kellemes, egyedi aromáját adja. Légies, tavaszi, friss, zamatos és nagyon zöld. Nem különleges, de mégis ezer közül felismerhető illat.
Ennél a parfümnél detto ezt érzem. Nem tartottam óriási kompozíciónak, a közelmúltban viszont amikor felfújtam a kezemre, arra lettem figyelmes, hogy még órák múltán is ott szimatolom a kezem ahol ez az illat van. :) Úgyhogy nem volt kérdés, hogy beszerzek belőle. Ez a változat rajtam nagyon jó tartósságügyileg. Ráment a kezemre is amikor fújtam és vagy 4 óra múltán is ott áradozott bőszen. Kézmosások, fürdés után is érezhető volt. Számomra bőven nyújtja a DKNY élményt, ár-érték aránya szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

jane79

2019. augusztus 14.

Nem volt szerencsém az eredetit megszaglászni így nem tudom mennyire hasonlít rá. Kicsit túl édeskés illat nekem, valóban mintha alma lenne. Nagyon olcsó volt és az itteni vélemények alapján választottam pont ezt az utánzatot és nem bántam meg. Mindennapi nyári rohangálós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

VNikol

2019. június 25.

Szuper kis utánzat!! Tartóssága is 3-4 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Szuper kis utánzat!! Tartóssága is 3-4 óra.

bobherceg80

2018. április 6.

Furcsa uborkás-pézsmás szag.Hiába vártam az alma illatot,nem jött.Még egyszer nem adnék ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

antonelly

2015. március 23.

Szeretem ezt az illatot (is). Hétköznapi lótifutiban tökéletes. A napokban egy üzletben kérdezte az egyik eladó hölgy, mi ez a finom illat rajtam? Hmm.. akkor biztosan nem csak én érzem, hogy ez fincsi? :) Tartós is, órákon át érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

Rebecka

2013. november 1.

Imádom, remek utánzat , hozzátenném hogy nagyon sok büdös utánzat van ! De ő.... hmm szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

svivko

2013. július 13.

Zöld dkny kópia. Az almaillat picikét jobban dominál, de teljesen jól sikerült másolat. 2-3 órán át intenzíven érezni az illatot 1500 Ft-ért (Szuper Diszkont , Csepel) öt csili. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Lyral