Le Maquillage

Ár:   14 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Le Maquillage standok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: incibinc, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Ár:   14 800 Ft
Lelőhely:   Le Maquillage standok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tökéletes kombinációja az alapozónak és a fiatalító, feszesítő bőrápolásnak. Segíti megőrizni a bőr rugalmasságát, csökkenti a ráncok és apró vonalak megjelenését. Argán olaj és hyaruron sav tartalmának köszönhetően nagymértékben táplálja, hidratálja és vitalizálja a bőrt. Magas fedést és szatén hatást kölcsönöz a bőrnek miközben regenerálja azt. Illatanyagoktól, parabéntól és alkoholtól mentes.

koboldmaki

2016. január 14.

Egy ideje megvan már ez az alapozó, egy meggondolatlan vásárlás eredménye volt. Nagyon ritkán használtam és akkor is csak korrektornak, mert nagyon sűrű és a fedése erős. Egész arcra soha nem jött be, mert a száraz részeket kiemelte és összegyűlt a kis szem körüli ráncokban, mindig túl soknak éreztem, semmilyen módszerrel nem tudtam szép eredményt elérni.Ezt azért is sajnáltam nagyon, mert a színe tökéletes nekem, kevés olyan alapozóm volt eddig, ami színben ennyire passzolt(Porcelain árnyalat). Szóval nem hagyott nyugodni a dolog és elővettem ismét, hogy tegyek egy próbát.Nagyon kis mennyiséget felpöttyöztem az arcomra és a Shiseido alapozóecsetemmel finoman belenyomkodtam/beleütögettem a bőrömbe.Szerintem bármilyen tömött, puha alapozóecset jó lehet. Ez volt az első alkalom, hogy tetszett a végeredmény, így eléggé természetes hatást lehet vele elérni, persze azért alaposan alá kell hidratálni. Az tetszik, hogy nincs benne illatanyag és alkohol, arra odafigyelek, hogy ezeket elkerüljem.Erre csak most figyeltem fel egyébként, eddig nem is nagyon néztem az összetevőit. Szóval türelem és kitartás kell hozzá, így a legjobbat ki lehet hozni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

CeCeDrake

2015. december 15.

🙊 komolyan azt gondoltam, hogy már nem léteznek, de mégis!
Szóval a maki2 is olyan minősíthetetlen sz@r, mint a korábbi.
Ezekhez csak közvetve volt szerencsém. A barátnőm állította, hogy most jobb, most professzionálisabb az egész. Ja, persze. Elkísértem sminkelésre. Direkt szóltam, hogy menjünk és üssük el az időt mással, ha jót akar, de hajthatatlan volt. Oké.
A 23 éves fejéből csináltak egy öregasszonyt. Siralmas volt. Levegőt nem kapott, amikor a tükörben nézegette magát. Amit én megfigyeltem: ugyanolyan agresszívek, mint régen, semmi nem változott, csak a név. Mellesleg a sajátmárkás ecseteik helyett mást használnak. Ha annyira professzionális, akkor miért nem azt? Ja, az ecsetek, amiből ha éppen van és lehet venni, más márkás dobozban van 😀 Amikor megtudják, hogy semmit nem akarsz venni, mert még a percet is átkozod, amikor szóbaálltál velük, akkor hirtelen bunkók lesznek. Meg csalódottak, hogy nem tudnak lehúzni egy laza 50 ezret a sz@r, 300 forintot érő cuccaikra. Mert a barátnőmnek felsorolta, hogy mit mázolt a fejére és az 50 ezer kedvezménnyel 🙈
A sminkelés elején kérdeztem, hogy van-e online shop. Nincs. Katalógus? Nincs. Közölték, hogy a kuplerájban meg a standon lehet venni, azt' jónapot.
DE ha valami ennyire professzionális luxus, mint a magas ára alapján gondolja a naiv szerencsétlen, akkor miért nincs a boltokban, miért nincs webshop (ennek a fenntartása a legalacsonyabb költségű), miért nincs hivatalos honlap?! Érdekes...
Szerintem aki jót akar, messziről elkerüli ezeket az unszimpatikus nőszemélyeket, mert ez konkrétan rablás, sz@rra való minden cuccuk és mellette még pofátlanok is.
Telefonszámot akkor se adjatok nekik, ha fizetnek érte, mert zaklatnak. El kell küldeni őket a fenébe úgy, hogy szívesen menjenek 🙊👍🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

🙊 komolyan azt gondoltam, hogy már nem léteznek, de mégis!
Szóval a maki2 is olyan minősíthetetlen sz@r, mint a korábbi.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0