Le Mini Macaron

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fedő gél lakk, amely 30 másodperc alatt szárad, hogy még tovább tartson a szín, és extra fényt ad neki.

Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.