Le Mini Macaron

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 az 1-ben (alap+szín+fedő) gél lakk, amely 30 másodperc alatt szárad, és hosszan tart a körmökön. Gyönyörű tartós manikűr otthon, egyszerűen.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Gyönyörű színekben található meg, és relatíve tartós (nekem kb. 10 nap volt). Egyelőre Cherry Red és Rose Créme színekben szereztem be, mindkettő három rétegben fedi el a körmöm, de lehet, hogy túl vékony rétegeket használtam első próbálkozásra. Egy lépéses gél lakk, nem kell alap- vagy fedőlakk rá, sem alkoholos tisztítás a manikűr végén. Nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Színezékek: CI 77499, Cl 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ci 77820, Manganese Violet / CI 77742, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Cl 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891

Színezék. Lilás piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.