Lee Stafford

Ár:   4580 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: floranna, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Csodás hatású tápláló hajápoló minden hajtípusra eredeti marokkói Argán olajjal. Puhaság, fény és selymesség kelti új életre a hajat.

Panni21

2016. szeptember 28.

Megláttam, hogy akciós (bár még így is nagyon drága), gondoltam, kipróbálom, hátha ez majd segít a seprűs hajvégeimen. Hát, nem így lett.
De már kezdek belenyugodni, hogy az enyémen már semmi sem fog. Ha látványra annyira nem is, de tapintásra borzasztóan szárazak továbbra is. Nincsen vitaminhiányom, törődök a hajammal, sose volt vasalva, festve sincs.... Rendszeresen vágatom a végeit, de utána pár mosásig szép, majd megint katasztrófa. Csak épp rövidebb, és fentebb kezd el törni.
Ahol a hajam hosszára is jutott belőle (fésülés közben), ott szép puha, de ennyi. El fogom használni, de ugyanígy teljesít nálam bármelyik olcsóbb hajvégápoló is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Imperial202

2016. június 4.

Most szárítottam meg a hajam, és tocsog a zsírtól.... Az Isana nem csinált ilyet, pedig felébe kerül mint ez a sampon.... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

szzsuzsa0822

2015. december 19.

Árához képest többet vártam tőle, száraz, sprőd hajvégemre használom, de szerintem semmi extrát nem hoz...Ugyanolyan mint bármely más argán olaj hajvégápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

sziszus_

2015. szeptember 3.

Heti egyszer, hajmosás után használtam a derékig érő hajamra( csak hajvégekre) és így több, mint egy évig elég volt. Nagyon megszerettem... kísérleteztem más termékekkel is, de vissza fogok térni ehhez, mert eddig ez vált be a legjobban! Valóban táplálja a hajam és úgy vettem észre, hogy a kezelhetőségén is segít... é s amit a legjobban szerettem benne, hogy két hajmosás között sem éreztem azt, hogy kiszárad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

szandi05

2014. szeptember 3.

Nagyon szuper termék!!! Ráadásul nem nehezíti el a hajat. Mindenkinek bátran ajánlom! :) Először Londonban vettem, de most már kapni itthon is, a legutóbbit már az Allee-ban a Profimed boltban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

adrina

2014. augusztus 13.

Én már majdnem elhasználtam egy flakon kencét és csak jót tudok írni róla!
A hajam szőkítve lett,de abszolút meg sem látszik,mert utána 'olajoztam' a és gyönyörű puha,fényes maradt!Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Én már majdnem elhasználtam egy flakon kencét és csak jót tudok írni róla!

cinnamon

2013. július 9.

En a L'Orealos selymes olaj utan valtottam erre, az sajnos szarazon szaritja a hajam, ezert meghagytam mosas elotti pakolasnak ezt pedig leave-in-nek utana. Nagyon keves kell belole, konnyu eltalalni a jo mennyiseget. Egyelore egyszer hasznaltam csak, eddig abszolut pozitiv a velemenyem. Engem nem zavarnak a szilikonok az osszetevolistan, amig vannak termeszetesek is. Sot, a hajam szilikon nelkul nem is erzi jol magat. Az illata, allaga, mindene kellemes :) Puha, szep fenyes lett tole a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Yndre

2013. március 2.

Már egy ideje használok argán olajas termékeket a hajamra, összességében nagyon szeretem ezeket. Próbáltam 100%-os tiszta argán olajat is, de azzal általában mennyiségi problémáim voltak. Ha túl sokat tettem a hajamra elnehezítette és hamarabb zsírosodott, ha keveset akkor nem lett elég síkos, hogy könnyen kifésüljem.
Így maradtam a szilikonos változatoknál. Alapvetően tetszik ez a hajápoló, bár az illata elég maszkulin, engem teljes mértékben a régi Barbon arcszeszre emlékeztet...
Amúgy teljesen jó, de használtam már ugyanilyen összetevőjű "noname" argán olajas hajvégápolót ami sokkal olcsóbb volt. Bár azt nem Magyarországon vettem, úgyhogy egyéb itthoni alternatíva híján megadom neki az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Lunacska

2012. november 17.

Csoda! Nem találok más jelzőt vagy szót rá! Hajam a tövénél zsírosabb, a hajvégek pedig szárazabbak voltak. Száraz hajra (rákenni, törölközővel becsavarni) és hajmosás után is (szárítás előtt) használtam, egyenletesen csillogó, puha és könnyen formázható lett tőle a hajam, nem találkoztam még hasonló termékkel. Minden nőnek ajánlom, hajtípustól függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

stella07

2012. szeptember 13.

Az eddigi legjobb olaj amit próbáltam.. hajszárítás előtt és után is használom, az össze kifésülést segítő cucc elbújhat... nem nehezíti el a hajat. puha, finom illatos lesz a haj. Amikor száraznak érzem a hajam végét mindig ezt használom. Nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam, és ezt eddig egyetlen termékkel sem sikerült elérnem. Drága, de minden cseppje csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Argania Spinosa Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol