Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Kókuszos hajbalzsam száraz vagy nedves hajra.

pont

2019. augusztus 20.

jó volt, szerettem. az állaga kicsit sűrűbb, az illata kellemes, de nem az az édeskés gejl kókuszillat, van benne valami kis maszkulin is, nem tudom megmondani, de nekem tetszett. viszont csodát nem kell várni tőle, de rendben van. szívesen használom, de nem fog hiányozni az életemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Sz. Csilla

2017. május 24.

Szeretném, ha nem állna össze tőle tincsekbe a hajam. Ha viszont csak lehelletnyit teszek belőle, akkor nem érzem elégnek hidratálás szempontjából. Ezelőtt olajokkal próbálkoztam, elégedett voltam. Remélem nyaraláskor a sós víztől legalább megóv majd. Akkor nem baj, ha a strandolós szélfújta frizurám kicsit tincses lesz. Biztos fogok belőle bátran kenni. Addig sajnos félre teszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Enc

2017. április 10.

Kicsit drágább termék annál, mint amit általában használok, de nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon szeretem az illatát, igazi kókusz-illat, cseppet sem mű. A felvitt mennyiséggel óvatosan kell bánni, mert könnyen zsíros hatásúvá teszi a hajat. Kis mennyiségben gyönyörűen fényes, puha hajat tud "csinálni". Én a hajvégeim formázására is használom, hogy ne ugorjon fel és egyenesen álljon, mivel hullámos hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

sebidori91

2017. április 7.

Hosszantartó kókuszos illat, puha haj. Kicsit azért drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Hosszantartó kókuszos illat, puha haj. Kicsit azért drágának találom.

malnaszorp95

2017. február 8.

Használat után fényes, sima és puha tapintású lesz a hajam. A mennyiséggel tényleg vigyázni kell. Maximum csillagot nem adok, mert egy egyszerű kókuszzsírral is ugyanez a hatás érhető el, ugyanilyen módon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Mimooo

2016. szeptember 22.

Teljesen meggyőzött, megfogom venni a termékcsalád összes darabját. A hajam nagyon szereti, igazából ez egy "fancy" kókusz zsír, de nem baj mert amúgyis oda vagyok érte. Isteni illata van, a hajam gyorsan beissza nem hagy maga után zsíros érzést csak Isteni csillogát. A hajam rendkívül száraz, de ez a csoda tökéletes a göndör fürtjeimre. Lassan is fogy mert nem kell belőle sok, szóval megéri az árát. Alig várom hogy beszerezzem a testvéreit:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

LaNara

2016. július 24.

Én a hajvégeimre használom, nedvesen szárítás előtt és szárazon esténként vagy igazából amikor rámjön. Az illata mennyei teljesen odavagyok érte és sokáig érezni a hajamon. Nekem határozottan bevált, a hajam vége láthatóan kevésbé töredezett és abszolút hidratáltnak is tűnik. Amikor felkeni az ember zsíros/nedves hatást kelt, de a hajam kb. 15 perc alatt teljesen beissza, nem is látszik, hogy bármi olajos rá lett kenve. Én a Blow&Go, Hajbalzsam és a Coconut Spritz-cel együtt használom és viszonylag hamar értem el velük látható javulást a gyenge és vékonyszálú hajkoronámon, főleg a legproblémásabb hajvégeken.
Egy dologgal kell vele vigyázni, nyáron hajlamos olvadozni emiatt nem igazán érdemes meleg helyen tárolni vagy strandra vinni, nálam a hűtőben érzi a legjobban magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2