Lee Stafford

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajszérum kókuszdióolaj-spray különösen alkalmas a sérült és száraz hajra. A haj regenerálódik, hidratálódik. Fényes marad, és kellemesen illatos.

piroslili

2021. január 23.

Csontszárazra szárította a hajam :( Pedig becsülettel használtam, naponta 2-3x, hát alig tudtam megmenteni a végén...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

kismadár

2020. december 28.

A legjobb fújós hajolaj, amit valaha használtam! Könnyű adagolni, nagyon kevés is elég belőle és brutál szépen fényesíti a hajat. Hajmosás után, száraz hajon szoktam használni, de még hajvasalás előtt. Finom kókusz illata van. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene