Legenda Szappan

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szurok.emese, Módosítva: 2017. május 15.

Kategória:   Szappanok

Ez a szappan kisebb mennyiségben nyugtatóként, nagyobb mennyiségben szellemileg serkentőként hat. Gyulladásgátló, antibakteriális, dezodoráló. Lábgombásodás kezelésére, valamint lábizzadás mérséklésére is alkalmas.

A szappan házilag, hidegeljárással készül.

gondnok

2018. december 15.

Tényleg csak természetes alapanyagok felhasználásával előállított szappan (láttam hogy készül), ehhez képest az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Porka

2015. szeptember 12.

Most kezdtem el használni . A BIJO üzletházban vettem az 1-es villamos vonalán. Akciós volt. Klassz , hogy finoman radírozó és ezáltal tisztító hatású citromfűdarabkák vannak benne. A bőröm fürdés után finom, puha tapintású és tisztának is érzem magam. A pattanások száma is csökkent. Többszöri használat után mintha kicsit szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Emolliensek: Canola Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate