Lemax Colour

Ár:   175 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2017. február 3.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

petra5399

2017. július 24.

Két rétegben kentem fel. Gyorsan szárad és meglepően tartós, néhány drága árkategóriájú társát is felülmúlja, ez 4-5 napot is simán kibír, míg az 1000 ft körüli lakkok 2-3 nap után igénytelenül kopottak lesznek. (Némelyiket pl.egy hosszabb fürdés vagy mosogatás is megviseli.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Ennie86

2016. augusztus 22.

Nekem is a képen látható árnyalat van meg. A durva, hogy még 2009-ben vettem és azóta is tökéletesen működik! :) Nem száradt be, nem csíkoz. Az ecsete elég vékony. Tartósságával sincs baj. :) Keresgéltem mostanság is, de már nem találom sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

kicsiboszi

2016. március 14.

Csak az üveg miatt vettem meg, nagyon tetszett a csillag alak. Egy ezüst csillámos átlátszó, egy erős arany-réz színű és egy sötétkék glitteres. Az ezüstcsillámos ecsetje S alakban be volt merevedve, felkenve egyenletlenül oszlottak el benne a csillámok. A rézszínű több réteg után is nagyon csíkos volt, nem tudtam vele mihez kezdeni. A sötétkékről felkenve kiderült, hogy lila átlátszó, hologramos csillámló kis izékkel. Ez a harmadik végül megtetszett, de olyan érdes volt a felülete, hogy két réteg fedőlakkot kellett rákennem, hogy sima legyen. Elhasználgatom, de nem valószínű, hogy újat vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

sdorika

2014. április 2.

Pont a képen látható árnyalat volt meg nekem, és nagyon bejött, sajnos csak egy üveggel tudtam venni azóta nem találtam ilyet...mivel géllakkot használok már kb 1 éve rátaláltam ugyanerre az árnyalatúra csak géllakkban úgyhogy nagyon boldog vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

0kosan

2014. január 17.

Gyönyörű királykék van meg nekem, tele apró csillámmal, nagyon szeretem, mert szépen fed egy rétegben is, gyorsan szárad és a legtöbb olcsó lakkal ellentétben ez nem büdös. A csomagolás is tetszik, az ecsete a hagyományos hosszú vékony, nem a mostanában sokat látott "maxi brush" (lapos széles rövid), ezt is szeretem benne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

o0.rebekap.0o

2013. május 27.

gyönyörű babarózsaszin van meg, 3 rétegben fed csak tökéletesen, gyorsan szárad. nagyon megérte. az 1900 forintos lakkom 3 nap után elkezd lekopni a körmöm végéröl, ez sokkal tartósabb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Csajszi26

2013. május 13.

Én az átlátszót vettem meg. Kellemesen csalódtam benne! Nagyon jó az állaga más körömlakkokra felkenve hosszabbítja azok életét! Egész rég megvan, sokat is használom és a beszáradásnak még a jelét se mutatja.
Én a Fehérvári úti One Euro Market-ben vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

Én a Fehérvári úti One Euro Market-ben vettem.

Macilány

2013. április 26.

Nagyon intenzív, élénk színek vannak ebben a star sorozatban. Árkategóriájához képest teljesít. Könnyű a felvitel, szépen eloszlik, nekem a 2ezer forintos lakk is lepattog 2-3 nap alatt, ez sztem életvitel függő, nem gumikesztyűben mosogatok minden nap :) Amúgy 100.-os boltban kb. 250 huf

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 77491