Libero Baby Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Tusfürdők

A Libero fürdőhab tápláló cukorrépa kivonatot tartalmaz. Gyengéden tisztítja a babák érzékeny bőrét és haját, anélkül, hogy kiszárítaná azokat. A fürdőhab a babák tusolásakor és fürdetésekor is használható, kiváló állagának köszönhetően könnyű használni és könnyen leöblíthető. A kényelmes adagolónak köszönhetően egy kézzel is tartható, így másik kezünkkel foghatjuk gyermekünket fürdetés közben. Parfümtől és mesterséges színezőanyagoktól mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

liony

2015. március 25.

Illatanyagmentes, jó állagú, könnyű használni. Babám bőrének nagyon jót tett. Amikor mindentől ekcémás lett neki, ez segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Jazz-meen

2012. július 1.

Én is a kisfiam fenékmosására használom, kimondottan erre a célra "vettem" (Libero pontokért), és a kiszerelése nagyon szuper, a gyerek kezébe is tudok nyomni egy adag habot, tud mosakodni vele, de nem pancsolja el, szóval ez szuper. Engem viszont zavar, hogy nulla illat, mert pont azért mosom le a fenekét, hogy ne legyen büdi, de ez csak lemossa.... Szóval popsimosásra egy illatosabb termék nekem jobb lenne. Megvenni nem venném, de nem kizárt, hogy újra erre váltom be a pontjaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Cremorne

2012. április 4.

Nagyon szeretem, a kisfiam fenekét (napjában többször :-) is ) ezzel mosom. Nagyon száraz, kicsit ekcémás bőrét nem bántja kicsit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 4.

Ancsi78

2012. január 2.

A gyerekek fürdetésére használjuk. Illatmentes hab, nem szárít, nem irritál. A csajoknak is tetszik. Előnyben részesítem a pumpás fürdetőket, mert úgy nehezebben tudják az egészet a fürdővízbe borítani.
Érzékeny bőrű felnőtteknek is jó lehet. A Libero termékei közül az összetevők alapján szerintem ez a leggyengédebb.
(Liberoklub ajándékok között is szerepel. Ha valakinek pici babája van és Libero pelust használ, akkor regisztráljon a cég oldalán. A pelusok után pontoktat kaphat, amiből "megveheti" ezeket a termékeket is. Így kvázi ingyen van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.