Life-Flo

Ár:   4545 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika0325, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

1% retinol tartalmú krém zöld tea kivonattal, E és C vitaminnal.

plinka

2017. február 20.

Még nem tudom, hosszútávon mit tud, ezért egyelőre négy csillag. Én minden nap használom esténként. Nagyon vékony rétegben kenem fel apránként, ujjbeggyel, messziről elkerülve a szem és száj környékét. A pirosodás az első 2-3 hétben teljesen normális, ez később elmúlik, miután megszokta a bőr. Másnap érdemes ránctalanító krém helyett inkább hidratálót feltenni. Én több lépcsős arcápolási rutinba építettem be (lotion maszk, szérum, krém, ha van időm, masszírozni is szoktam), talán ezért bírja jobban a bőröm. Tegnap (2-3 hét használat után) kentem alá házi készítésű C-vitamin szérumot, semmi baja nem lett a bőrömnek. Tény, hogy néhány hét után tömörebb lett az arcbőröm és finomodott a homlokomon a ránc. Igazi értékelést 6 hónap - 1 év után tudok írni, mert min ennyi időre van szükség ahhoz, hogy ténylegesen kifejtse a hatását a kollagén visszaépülése miatt. Ajánlott nappal min. 30 faktoros fényvédőt feltenni napsütéses időben, esetleg az arcápolóval elkeverve. Ja, itt jegyezném meg, akinek érzékenyebb a bőre, de szeretné minden nap használni, érdemes kipróbálni hidratáló krémmel keverve. Én egyszerű gyógyszertári mosakodókrémet szoktam ilyenkor használni, pl. amikor Aknesollal helyre kell rakni a bőrömet. Én annak örülnék, ha a szám melletti ránc halványodna, de arra állítólag nem jó. Inkább a frakcionált lézert és a feltöltést ajánlják. Na, majd meglátjuk. Később update. Ja, annyit még elmondanék, hogy kő profi az amerikai cég. A rendelést követően 1 órával fel is adták a terméket és kevesebb, mint két hét alatt itt volt. 4500 kb a krém és ezer forint a szállítási költség, kb. mint Magyarországon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

Bellatrix

2016. november 17.

Először tavaly télen használtam ,és most újra rendeltem ai iHerbről. Kozmetikai szempontból csak 3-4 dologban hiszek ami valóban működik, a többi mese habbal!A sok agyonsztárolt és reklámozott kenceficével szemben (ebbe beleértem a koreai cuccokat is,6 hónapig próbálkoztam velük ,de semmi látványos változást nem tapasztaltam soha) ez tényleg működik! Amit tudni kell a Retinolról az az ,hogy sejtregeneráló hatása van , talán az egyetlen olyan anioxidáns amelyre ez tényleg igaz és a hatása látványos! Viszont nagyon oda kell figyelni hogyan használjuk,mert ez a krém brutál erős! Nem szabad más savas állagú termékekkel együtt használni,mert szétszárítja a bőrt (pl: glikosavas arclemosók vagy tonikok ,de még együtt használni se olyan krémekkel amik savakat tartalmaznak, a retinol dolgozik szépen magában egyedül :-) ). Egy héten 2-3 ajánlott a használata és csak éjszakai használatra ajánlott (fényérzékeny). A mindennapi használatot az én bőröm se bírta ,pedig nem vagyok érzékeny típus. Nappalra semleges hidratálókrém a legjobb ,kicsit szárazabb a bőr amikor retinolt használunk ezért elbírja a zsírosabb krémeket is. Ja ,hát a lényeg...hogy mit látunk amikor a tükörbe nézünk! Tükörsima ,ránctalan porcelánbőr! Ez egy fantasztikus krém,csak tudni kell vele bánni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 17.

Carillon

2016. május 14.

Igen,igen csatlakozom az előttem szólóhoz.Nem szabad minden napi használattal kezdeni.Fokozatosan kell hozzá szoktatni a bőrt mert különben irritálni fog.Egy kicsit sárgás a színe és az illata sem az igazi,de nagyon szépen teszi a dolgát.Szinte megújul tőle az arcbőr és egyenletessé válik,foltoktól sötét karikáktól mentes.Elsőre azt hittem a falat is lekaparom mert úgy égetett,de csak azért mert 2 nap egymás után használtam.Ennek a krémnek a titka a fokozatosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

erika0325

2014. szeptember 24.

Hiszek a vitaminokban, az E vitamin nagyon bevált az arcomra, a C vitaminos szérumokat is nagyon szeretem, és most eljött a nagyágyú ideje:-) Körbenéztem a piacon az 1 %-os retinol tartalmú krémek terén, és ezt találtam a legszimpatikusabbnak, mint összetevők tekintetében, mint árban is. Körülbelül egy hónapja használom, egyelőre heti egyszeri alkalommal, a cél a mindennapi használat, de ehhez hozzá kell szoktatni a bőrt, így türelmes vagyok. Amit eddig tapasztaltam, erős citrusos illatú, sárga krém, könnyen kenhető, és elég jól felszívódik, de hagy egy réteget az arcon, reggelre szépen felszívódik, vagy a párnába kenődik:-), és nagyon puha tapintású a bőröm. Ha rátérek a sűrűbb használatra, jövök frissíteni véleményt, most megelőlegezem az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Retinol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Retinol, Cholecalciferol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Retinol a I v

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0