Lilliputz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. július 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Nedves és száraz hajra. Ápoló selyemkagyló-proteinnel és a méz aktív összetevőivel.

Jelizz

2016. november 27.

Filoztam h meg e vegyem?! 500 ft volt. Mindenkeppen kellet egy kifesukest konnyito/fenyesito spray balzsam,sajnos nagyon vizes es gyenge :/ malna illatu,finom illatu,illatossa teszi a hajam de kb. Ennyi :( nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

victorika

2014. november 21.

Olykor rám jön a tupírozhatnék, göndöríthetnék, vagy fonhatnék, és mivel én minden hajmosás előtt a kádba dőlve kifésülöm a hajam, és úgy mosom meg, ez a termék jó szolgálatot tesz a száraz gubancok kifésülésénél! Én szeretem, nekem barátosnőm ajánlotta!

csokikrém

2014. február 14.

Ez egy gyerekeknek való játéktermék. Van valami málnás illata, ami csak közvetlenül kifújás után érződik, aztán teljesen eltünik. Gyerekemnek hosszú vékonyszálú haját ugyanolyan kifésülni vele, mint nélküle. Max megvan az élménye a kicsinek hogy pampucoltunk.
Ajándékba kaptuk, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Ajándékba kaptuk, nem venném újra.

sziszikeee2

2013. július 10.

Sokáig használtam, még az elején használt is, de aztán ragacsos és kezelhetetlen lett tőle a hajam.. így nem is használtam egy hónapig. Miután újra elővettem az illata valami borzalmas lett és megfogadtam, hogy többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

boxa

2012. augusztus 6.

Nekünk bevált, göndör haj és keveset ráfújva segít kifésülni. Az illatával sincs bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 6.

kribaby

2012. július 22.

Én a kislányomnak vettem ilyet de annyira nem hatásos..ráadásul émelyítő illata is van és összeragadt tőle a picur haja..nekünk nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

vira.15

2012. július 8.

Csak hülyeségből vettem meg, de olyan mintha vizet fújtam volna csak :D Nekem nem ért semmit és kiöntöttem, azonban a flakon jól jött :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Heli

2012. július 8.

Ez nekem is megvan :) Mostanában ugyan nem használom, de régen szerettem. Jó volt felfrissíteni a hullámaimat is reggelente. 4 éves unokahugimnak brutálisan göndör a haja, még nem találtak rá olyan szert, amitől hiszti nélkül kifésülhető lenne a haja. Majd ajánlom nekik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Csilluska

2012. július 5.

Nekem tényleg bevált, még a legnagyobb gubancokat is tökéletesen ki lehet vele fésülni a hajamból, anélkül, hogy kihullana az összes hajam:D Szerintem nagyon olcsó és hatásos, az összetevői sem rosszak, tehát megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk