Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5-2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adryennbeauty, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   0,5-2,5 g

Magas pigment-tartalmú ásványi szemhéjpúder a hosszantartó hatásért. Az ásványi szemhéjpúdert többféleképpen is alkalmazhatja: kifestheti magát hagyományos módon vagy intenzív színekkel is, mivel számos árnyalatot felvihet szárazon vagy nedvesen is. A nagy színválasztékban kapható tiszta, laza púder nagyon gyengéd a szemhéjhoz.

• 28 féle színárnyalat!
  • Természetes és kíméletes formulájú.
  • Erős és vibráló ásványi pigmentekkel.
  • Selymes és krémes állagú.
  • Vegán termék.
  • Nem irritálja a bőrt, így nem okoz pattanásokat.
  • A mini műanyag retesz elfordításával a tégely visszazárhatóvá válik, így tartalma nem szóródik ki.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499