Linn Young

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. december 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Lolita Lempicka Lolita parfüm utánzata

Masnuci

2020. május 13.

Egyetértek az előttem szólóval, az édesgyökér-ibolya-tonka viszi a prímet de nem tolakodóan, hanem finoman egymással szépen összesimulva, Első szippantásra nekem ibolya és csak később jön elő a többi összetevő, viszont kiérezni az írisz poros púderességét, gondolom ettől lesz szépen kiegyensúlyozott és nem megy el a csöpögős édesség irányába. Szerintem kiváló hasonmás, ha emlékeim nem csalnak a Lolitánál is így álltak össze az illatok.
Az viszont igazán kellemes meglepetés volt számomra, hogy mennyire igényes kivitelezésűek a Linn Young parfümök. Az illatok szépek, a csomagolás dekoratív, az üvegek meg egyenesen csodásak. Ennyi pénzért igazi luxus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Erika80

2019. december 20.

Érdekes egy illat ez. Vaníliás, virágos, krémes, puha illat, mégsem cukorkás, mégsem csupa virág. Gyümölcsösség is lapul benne, de szerintem szó szerint meglapul benne. Az édesgyökér, csillagánizs, ibolya, tonkabab szerintem a leginkább mérvadó benne, de a sok más többi összetevővel szépen egybesimul, úgy alkot egységet. Nem szokványos illat az biztos. Nem erős, nem folytó illat, bár számomra valamiért nem lett kedvenc. Jó, jó, de nem tudnám megmagyarázni mi az, amiért nem nyerte el a szívem. Bár az ember mindig változik, nem tudni mit hoz a jövő. :) Tartósságával nincs gond!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.