Lirene

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ella

2016. május 26.

Az alapozót harmadik nekifutásra leszedi, de a szemsminkhez (nem vízálló szempillaspirál és szemöldökpor) négy vattapamacsot is elhasználtam szemenként, vagyis nyolc ilyen micellás vízzel átitatott vattakorongot (szemben a Garnieres 1-1 vattakoronggal és ott még dörzsölni sem kell). Nem okozott pattanásokat, ez viszont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

alexa483

2015. május 2.

Arclemosónak nagyon jó, a száraz "foltjaimon" is sokat javított, de ahogy előttem is írták, a szemsminket nem szedi le teljesen, ezért vonok le egy csillagot. Akciósan vettem a Rossmannban 699 forintért, de teljes áráért nem biztos, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Jolles

2014. december 3.

Rossmannban vettem 1400 forintért. Mivel ez az első micellás vizem, így nem tudom más termékkel összehasonlítani. Ami biztos, hogy nagyon szépen leszedi a sminket, bár a szemsminkkel nehezen boldogul. Így arra azért nem árt, ha készenlétben áll otthon a kimondottan arra való termék.
A lemosó nem irritálja az egyébként nagyon érzékeny bőrömet. Nagyon szépen leszedte a gyulladást az arcomról, amit egy másik lemosó művelt. Összességében elégedett vagyok vele. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.