Lirene

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dobin, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lábápolók

Szakszerű kezelés otthoni használatra:

• egyszerű alkalmazás
  • meglepő hatékonyság

A hámlási folyamat a használatot követően 5-7 nap múlva kezdődik és 7-10 napig tart, a bőrkeményedés vagy a tyúkszem vastagságától függően.

A pakolás használata havonta 1-szer javasolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Missy023

2021. március 22.

Nálam 3 napon belül megindult a hámlás és kb. másfél héten belül be is fejeződött. A zoknis megoldás kényelmes, könnyű a használata.
Ez az első hámlasztó lábmaszk amit kipróbáltam, de nem vagyok meggyőzve: a lábfejem egésze lehámlott, a sarkakon lévő kissé vastagabb keményedéssel azonban nem csinált semmit, csak a felülete hámlott le egy nagyon vékony rétegben. (Megjegyzem, nem problémás különösebben a talpam és kb. 2 órán át viseltem a zoknit.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Tuccka

2020. november 6.

Teljesen megvagyok elégedve vele. Én 1 óra helyett 1,5 órán keresztül hagytam a lábamon. 5 nap után szépen elkezdett lehámlani a bőr nagy darabokban, minden kapargatás nélkül magától lehámlott az egész. A korábbi véleményeket olvasva szkeptikusan álltam neki, de túlteljesítette az elvárásaimat, úgy hogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Ramada86

2020. szeptember 23.

Nem tetszett a hatása. Nagyon sokáig tartott mire egyáltalán elkezdett hatni egyáltalán. És a nagy része nem is szépen egyben jött le hanem kapargatni kellett .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

pankalany

2020. május 11.

Korábban más márkájú terméket használtam, azzal összehasonlítás sajnos nem ért el túl jó eredményt. Pozitívuma hogy a termék használata nagyon könnyű, nem egy vékonyka zoknifirnájú nylonzacskóba kell kis tasakból átönteni a hatóanyagot hanem egy előre elkészített, jól formázott masszívabb zokniszerű valamit kapunk ami kb bokamagasságban van összeforrasztva, ezt kell megnyitni és beledugni a lábat. 39-as lábam, pont jó volt a méret, ennél nagyobb lábra azonban már lehet hogy szűkös lenne. 60 percig volt rajtam, szépen elüldögéltem benne. Én ezt az időt más terméknél is rászánom, a zokni jól tartott, biztos vagyok benne hogy kisebb mászkálás esetén sem folyt volna sehol az anyag, más márkánál sajnos még így is egy plussz zoknival oldható csak meg a biztonságos tartás. Sajnos a nagyon átgondolt, használatot kiválóan segítő kivitelezésen kívül azonban másban nem tudom dícsérni. Más termékekhez képest jóval később, de valóban a leírásban szereplőek szerint, azaz nálam a 7. nap után kezdett finoman hámlani a lábam. Ezt azért tekintem hátránynak mert más esetben kb. másfél-két hét alatt túl van az ember a ronda foszló zombiláb szindrómán. Mondjuk nálam a várt komoly hámlás is elmaradt, az igazán komoly részeket meg sem moccantotta, a talp középső és a lábfej oldalsó részén látszott erős kiszáradásként és vékony, köröcskés hámlásként a hatása de itt nem is volt probléma a bőrképemmel. Összességében tehát abszolút nem vagyok elégedett, hiába a szuper technikai megoldások ha maga a hatás 0.0, két és fél hét lábtakargatás mellett. Más termékeknél gondolom magasabb a hámlasztó hatású hatóanyagok aránya, ezáltal hamarabb indul a folyamat, erőteljesebb a hatás, értsd: cafatokban foszlik le a ronda elhalt bőrréteg és az eredmény szemmel látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Urea, Propylene Glycol, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.