Listerine

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Friss leheletet biztosít a zöld tea természetes ízével.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

allebag2

2020. március 29.

A legjobb ízű Listerine szájvíz, amit eddig próbáltam. Nem csíp, friss leheletet biztosít, simának és tisztának érzem a fogaimat a használata után, a zöld tea íz pedig kifejezetten kellemes. Este használom, mert nem szárítja ki annyira reggelre a számat, mint az alkoholos verziók.

Viszont nem tudom, mit keres egy szájvízben SLES, és nem szeretem azokat a szájöblítőket, amelyek finom habbá alakulnak a szájban, mert nem lehet vele igazán hatékonyan öblögetni hosszabb ideig. Azt sem tudom elképzelni, hogy fertőtlenítés tekintetében vetekedik az alkoholos társaival. 4*- ot adok rá, mivel tényleg szuper és hosszan tartó a zöld teás íze, és újra is fogom venni, mert estére bevált, de mondjuk fogászati kezelés után nem ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Gabria

2019. október 4.

A zöld teás verziót választottuk a nagyon erős, durva mentolos helyett. Azt nem bírtuk szinte elviselni, de ez lett számunkra a tökéletes megoldás. Én és a párom nagyon szeretjük, kettesével emeljük le a polcról. :) Szépen vissza is húzódott tőle egy fájó kis sebem a szám belsejében, szóval ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Jelizz

2019. szeptember 22.

Kicsit furcsa az ize de nem kellemetlen, ezis kicsit eros nekem nekem na nemannyira mint a Classic verzioja. Jol frissit , viszont nem vennem ujra , 1x probanak megerte , viszont szerintem van ettol jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

ausmorzs

2019. május 26.

Kellemes ízű, de borzalmasan szárítja a szájüregemet. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Kellemes ízű, de borzalmasan szárítja a szájüregemet. :/

Megany

2019. március 19.

Ez még nem is csíp annyira,a lila az kegyetlen...
Kitudja mi van benne,alkohol és cink klorid meg a többi,de vajon valőban ez kell nekünk?pláne,ha vkinek még le is csúszik belőle egy kortyocska...
Amúgy ez az almás egész kellemes,olyan lightos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Ez még nem is csíp annyira,a lila az kegyetlen...
Amúgy ez az almás egész kellemes,olyan lightos.

Soly77

2019. január 30.

Nyilván jó, de ha tovább van a számban nem hogy csípi a nyelvem de másnapig kb érzéketlen marad az ízekre... tuti nem veszem ujra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

TheNancy07

2019. január 27.

Korábban már próbáltam más listerine terméket, de az alkoholos verziók nagyon szárították a szám. Aztán adtam egy esélyt ennek is. Hát nagyon jól tettem, ez egyáltalán nem mar, nem szárít. Használat után nagyon friss leheletet biztosít, sőt a reggeli felkelés után is ápoltabbnak érzem a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Floree

2018. június 21.

Múltkor vettem egyet, mert nagyon kíváncsi voltam az ízére (bolondja vagyok a zöld teának :) ). Nagyon kellemes, frissítő íze van, és nem csíp. Emellett még tényleg hatásos is, a használata óta ugyanis nem olyan érzékenyek a fogaim. Azt hiszem máskor is veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

sztinke

2018. február 20.

Kedvenc szájvízem. :) Nagyon kellemes az íze, tök jól tisztít, frissít, abszolút elégedett vagyok vele.
Viszont én ezt is kicsit higítva használom. Hiába nincs benne alkohol, a dentálhigiénikus azt mondta nekem, hogy érdemes minden szájvizet higítani, mert a legtöbb termékben alkohol és/vagy színezék van, ami rendszeresen használva nem annyira jó a fogzománcnak. Így ráadásul több ideig is elegendő egy flakon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Katakence

2018. február 20.

Nekem nagyon bevált! Kifejezetten szeretem az enyhe, már-már édeskés ízét. Az pedig a legjobb benne, hogy alkoholmentes és nem marja szét a szám. Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.